АМ за 3 месечно бебе

  • 2 228
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14 485
смятам да отбивам бебето си като стане на три месеца и бих желала да ми препоръчате АМ за този период. от всичко, което прочетох из подфорума най се хвалят лактана био и розовия хип. други пък казват аптамил.
затова моля майки кърмили до трети или четвърти месец да ми препоръчат мляко от което са били доволни

# 1
  • Мнения: 27 524
Кърменето няма връзка после с марката мляко  Grinning Важното е да стартираш с единица при отбиването, дори детето да е на възраст за двойка  Peace Иначе и трите, които си изброила, са добри  Peace

# 2
  • Мнения: 1 380
Аптамил или Милумил това е моят съвет. Peace
Ние от НАН-а и Хип повръщахме.
Лактана био също е хубаво, но Калина не го хареса.
Купи една марка, пробвай, ако приема добре продължи, защото всичко е индивидуално. Peace
Късмет.

# 3
  • Мнения: 2 334
Лактана био Peace

# 4
  • Мнения: 1 473
Тъй като в родилното ни дадоха Хипп PRE/ розова кутия /, останахме на тази марка след като с кърменето не се получи, само преминах ме на Хипп 1, той е за бебета които са само на АМ, а след 4 месец сменяме с Хипп 2. Доволна съм, нямаме проблеми с тази марка АМ.

# 5
  • София
  • Мнения: 15 215
Моят съвет е да се спреш на мляко с пробиотици-Лактана Био, ХИПП Пробиотик (розовата серия) или Celia Develop.

# 6
  • Мнения: 552
А моят съвет е да не отбиваш Peace
Аз реших да го отбия на 4 месеца и дълбоко съжалявам затова в момента ooooh!Ами ако на детето не му хареса никое мляко Wink
На моя хубавец никое от изброените млека не му се понрави особено и сега яденето ни е зор Peace

иначе май Лактаната наистина е най-добра Peace

# 7
  • Мнения: 14 485
е, ясно, че най хубаво и най лесно за мен е да не отбивам ама ще ми се наложи да пътувам - веднъж за два дни, а после за около седмица. няма как Tired

# 8
  • Мнения: 772
Доволна съм от Нутрилон,а после и от Милумил(след 6-тия месец).

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз съм за Аптамил Peace

# 10
  • Мнения: 27 524
е, ясно, че най хубаво и най лесно за мен е да не отбивам ама ще ми се наложи да пътувам - веднъж за два дни, а после за около седмица. няма как Tired

Е, Алегра, та това не е проблем, ако е само заради това - наистина недей  Hug

# 11
  • Мнения: 14 485
не знам как не е проблем  newsm78
не се виждам да изцедя толкова необходимо за 7 дена хранене, нито пък да се цедя цяла седмица през 4-5 часа че да си поддържам лактацията

# 12
  • Мнения: 27 524
Ти си знаеш  Peace Но даване на АМ не значи да отбиваш окончателно. За една седмица с малко цедене няма да ти спре кърмата.

# 13
  • София
  • Мнения: 17 591
До към 7 месеца го хранех с Фризо HA. после мина направо на 2.

И, Алегра, каквото и да решиш, не се поддавай на провокативните изказвания на някои войнстващи поддръжници на кърменето във форума. В смисъл, решението си е само твое и имаш пълно право да направиш така, както ти ще се чувстваш добре. Може би ще ти е по - удобно да си поддържаш лактацията, за да можеш после да кърмиш - от съображения за каквото си искаш, дори и за лесно и удобно хранене. може би все пак ще е по - лесно да не се тревожиш за това, докато не си при детето. Каквото и да решиш, трябва да си е само твое решението.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Моят съвет е да се спреш на мляко с пробиотици-Лактана Био, ХИПП Пробиотик (розовата серия) или Celia Develop.

Много добра препоръка! Peace

Общи условия

Активация на акаунт