МОЛЯ ПОМОГНЕ ТЕ МИ В РАЗЧИТАНЕТО НА ТОВА ИЗСЛЕДВАНЕ!

  • 1 308
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 104
Много благодаря че предоставяте възможност да питаме!Много съм ОБЪРКАНА имам два спонтанни аборта и сега правя изследвания за да реазбера причината.Направих си прогестерон и още повече се обърках когато видях резилтатът и се порових в нета и не открих подобен.МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ МИ В РАЗЧИТАНЕТО НА ИЗСЛЕДВАНЕТО:

прогестерон  >127.2 nmol/l при референтни граници м:0.35-2.70:ж.фази:ф:0.98-4.80:л:16.4-59.0:меноп:0-2.50:брем:срок на бремен.

КАКВО ОЗНАЧАВА ТОВА,МОЖЕ ЛИ ТОВА ДА Е ПРИЧИНАТА ЗА АБОРТИТЕ МИ???МОЛЯ ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ!!!

# 1
  • Мнения: 324
Стойностите на прогестерона са високи, най-вероятно защото сте имала овулация. Това не е проблем,който може да предизвика аборт, напротив ниските стойности биха могли да са причина за това.

# 2
  • Мнения: 104
бладодаря много д-р Мазнейкова за отговора ви!Искам да ви питам и за резултатът от токсопплазмата,който е:

TOXO IgM 0,14  при референтни граници  <0.8(-)отр: 0,8-1,0, сива зона:>1.0 (+) пол.

toxo IgG  50,6                                                 <4.0(-)отр:4.0-6.0 сива зона:>6.0(+)положит.

Трябва ли да се консултирам с виросолог,този вирус опасен ли е???как се лекува?

Общи условия

Активация на акаунт