Мнения за 61-во и 65-то ОДЗ в Слатина, София

  • 2 829
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 789
Моля, за мнения за 61-во ОДЗ "Шарено петле" и 65-то ОДЗ "Слънчево детство" в Слатина. По-специално ме интересуват яслените групи.
В системата за детските градини пише, че в 61-во има допълнителни занимания (английски, танци и др.). Някое дете възползва ли се от тях, какво е нивото? Важат ли и за яслените групи или са само за градинските?
Персонала добър ли е, как се отнасят с децата? Изобщо всичко, което споделите, ще ми бъде от полза.
Предварително благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 356
английския и танците са в градинските групи, не в яслените.
за 65 мога да кажа, че персонала е спокоен и внимателен и се грижат за децата много, но пък малко ги извеждат - площадките са за градинските групи и ясленските седят понякога навън пред вратите, но когато не е лято или зима или не вали. 
Имат занимания, доста, рисуват, лепят някакви апликации и пр. ги занимават мисля по някакви програми от МОН. Също и като е със сополи детето веднага го връщат.
Аз като цяло съм доволна. Има и някои моменти, в които съм се дразнила, но идеално гледане никъде няма. По мои сведения това са най добрите две градини/ясли в квартала (61 не е ли това зад канала?)

Последна редакция: ср, 09 юли 2008, 21:50 от дъщерята на Мистрал

# 2
  • Мнения: 789
........По мои сведения това са най добрите две градини/ясли в квартала (61 не е ли това зад канала?)

То е, да. Това за малкото извеждане от доста места го чувам и то за доста градини. Може би е масово явление  Confused

# 3
  • Мнения: 789
Само едно мнение...... Благодаря за него! Ще чакам поне още няколко, моля!

Общи условия

Активация на акаунт