водата,която пие моето бебе

  • 565
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
искам да попитам за водата, която да давам на моето бебче, досега преварявам и той си я пие с удоволствие, изпива по около 100 мл дневно и изобщо обича да пие вода, но сега след като заминаваме за морето и няма да седим седмица или две , а до есента се чудя дали мога да преварявам минерална вода , тъй като чешмяната там е прекалено хлорирана и мирише ужасно , чух за тези води на хип и милупа , но аз конкретно питам за минерална , тази на девин розовата може ли да се преварява, а останалите, благодаря за отговорите ви !!!

# 1
  • Мнения: 2 231
Няма нужда да преваряваш розовата вода на Девин. Тя е готова за консумация. Както не се преварява и никоя минерална (но не се препоръчват за бебета). Та купуваш си или розова Девин или розова Торн Спрингс и даваш директно.

# 2
  • Мнения: 2 837
Няма нужда да преваряваш розовата вода на Девин. Тя е готова за консумация. Както не се преварява и никоя минерална (но не се препоръчват за бебета). Та купуваш си или розова Девин или розова Торн Спрингс и даваш директно.
Спокойно можеш да си купиш Девин розов етикет или някоя трапезна или изворна вода -   те са с ниска минерализация. Thorn Spring обаче не е подходяща - още като бременна ми става лошо от нея и съм прегледала състава й - тя е с доста висок процент минерализация. След това разбрах, че дори има майки, които са сезирали Комисията за защита на потребителите заради подвеждащата информация на етикета й. Незнам обаче да има резултат все още.

# 3
  • Мнения: 2 231
Няма нужда да преваряваш розовата вода на Девин. Тя е готова за консумация. Както не се преварява и никоя минерална (но не се препоръчват за бебета). Та купуваш си или розова Девин или розова Торн Спрингс и даваш директно.
Спокойно можеш да си купиш Девин розов етикет или някоя трапезна или изворна вода -   те са с ниска минерализация. Thorn Spring обаче не е подходяща - още като бременна ми става лошо от нея и съм прегледала състава й - тя е с доста висок процент минерализация. След това разбрах, че дори има майки, които са сезирали Комисията за защита на потребителите заради подвеждащата информация на етикета й. Незнам обаче да има резултат все още.
Това не го знаех Thinking. Купувала съм няколко пъти и такава. Но явно розовият Девин си е най-подходяща. Аз по принцип ги редувам. Сега съм взела някаква трапезна от Била. Но Thorn Spring няма да купувам. Embarassed

# 4
  • Мнения: 812
Thorn spring бях взела и като я преварих да не казвам какви рабори плуваха...по зле от чешмяната е.На девин сме.

Общи условия

Активация на акаунт