Ако мъжът ви изневери как ще си отмъстите?

  • 35 437
  • 258
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 23 655
Подтикната от друга тема е ДиС питам - да речем хванете мъжа си в изневяра ще си отмъстите ли? И как? Отмъщението зависи ли дали сте разбрали случайно от трети лица, хванали сте го "на калъп" или грешника си е признал сам? Mr. Green

# 1
  • Мнения: 636
Ми как? Ще го убия дикато спи гадината #2gunfire Laughing

# 2
  • Мнения: 10 602
Има една поговорка, че бой и е...е не се връщат.
Moже би ще съжалявам че, че аз съм си слагала спирачки заради него, когато съм имала възможност за кръшкане като съм си мислела, че тоя добър мъж не заслужава да му кръшкам.
Надявам се никога да не ми се налага да отмъщавам.

Последна редакция: ср, 09 юли 2008, 17:44 от zigizagi

# 3
  • Мнения: 5 001
Подтикната от друга тема е ДиС питам - да речем хванете мъжа си в изневяра ще си отмъстите ли? И как? Отмъщението зависи ли дали сте разбрали случайно от трети лица, хванали сте го "на калъп" или грешника си е признал сам? Mr. Green
Багажчето по стълбите и начална скорост по задника през вратата...(Между другото ми се е случвала такава история...)

# 4
  • Мнения: 5 613
Препоръчвам ей тая книжка по въпроса на Диля Еникеева. Много е поучителна. Вътре има много идеи, според резултата, който искаме да постигнем - да си задържим съпруга, да го направим на глупак или да накараме омръзналия вече съпруг да си тръгне с чувство на вина и празни джобове, а ние да се съберем с любовника си. Сред методите влизаше и този да подтикнем съпруга да изневери на любовницата си с трета приятелка, ако не държим на него. За да й разбием сърцето. Или пък да намерим прелъстител на любовницата. За да направим екссъпруга на глупак. Абе интересно четиво.
Между другото замисъла на измамената съпруга, изложен в другата тема, попада в графата "Глупави начини за отмъщение" според авторката. Даже имаше описани 1-2 такива примера, но не довели до желания резултат.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 430
Няма да му отмъщавам,но ще бъда адски наранена!

# 6
  • Мнения: 2 448
Ако беше преди десетина години, щях да си тръгна, но сега бих поискала парично обезщетение за моралните вреди.  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 309
Според мен,на този въпрос не може да се отговори с точност.

# 8
  • Мнения: 750
Няма да си отмъстя....това ще е най голямото му наказание.
Безразличието ми ще го убие! Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 477
Нормално е едно наранена жена да иска да си отмъсти.Аз също бих го направила.Но в никакъв случай не бих го изхвърлила или убила(поне не веднага).Така най-малко ще успея да си му го върна подобаващо.Има далеч по-добри начини...

# 10
  • Мнения: 103
Аз лично не бих отмъщавала. Идва ден в който всичко се връща. Ненаказано зло няма.

# 11
  • Мнения: 4 916
Няма да си отмъстя....това ще е най голямото му наказание.
Безразличието ми ще го убие! Mr. Green

Имам колега, който обяснява, че наистина безразличието на жена му, когато е виновен, му тежи най-много. И обяснява на всички жени, че не бива да правят така, по-добре било жената да се развика, да строши нещо, но не й да се държи нормално (защото мъжете в такива ситуации много се плашели от спокойни жени) Joy Неговата мадама му е намерила цаката.

По темата - в момента чета това




 Joy
Направо няма да повярвате какво става накрая Joy

# 12
  • Мнения: 2 448
Аз лично не бих отмъщавала. Идва ден в който всичко се връща. Ненаказано зло няма.

 Кога? Може би един ден в рая.   newsm78

# 13
  • Мнения: 750
Ами как ще му отмъстя...със същото, без да се замислям.

# 14
  • Мнения: 4 053
ще му го върна тъпка но  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт