Кажете си....

  • 2 646
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 750
Тук можете да кажете всичко онова което не сте казали.На познат,на любим,на бивш,на приятел,на роднина,на комшия,на таксиметровия шофьор,на месаря,на премиера,на градинаря...на който и да е!Защото не сте могли...защото ви е страх...защото не ви стиска...защото не знаете как или просто нямате възможност да го направите!За думите които не са казани е тази тема.
Който иска може да ги каже(напише) тук.
Както не е нужно и да са хубави словата. Wink
Често се случва да искате да 'наредите' някой а да си замълчите.
Ето,тук и сега е момента да го направите.
Стига да не ми заключат темата считайки я за религиозна! Mr. Green
Аз ще пиша след третия който си каже неказаното! Whistling

# 1
  • Мнения: 3 098
Винаги си казвам на всекиму каквото си е заслужил. Wink Няма смисъл да трупам отрицателна енергия,така ми е по_добре.

# 2
  • Мнения: 750
Винаги си казвам на всекиму каквото си е заслужил. Wink Няма смисъл да трупам отрицателна енергия,така ми е по_добре.
Да бе,да....Сигурно ако някое такси профучи така близко до теб,че да ти се размаже червилото ще го догониш да му кажеш ''Абе,задник такъв!'' Crazy

Аз пък искам да кажа на годеницата на брат ми,че е страхотен човек и много я кльопам....ама още събирам сили да и го призная!
Да не вземе да се възгордее пък! Mr. Green

# 3
  • на пистата
  • Мнения: 5 819
искам да кажа на мъжа ми,че много пъти сънувам един негов добър приятел .няма и не мога да му го кажа понеже няма да му стане много добре.

# 4
  • Мнения: 3 423
Искам да кажа, че ми писна от форум.
И сигурно си личи. Скоро - още повече.

# 5
  • Мнения: 750
Искам да кажа, че ми писна от форум.
И сигурно си личи. Скоро - още повече.
Мейби защото на форума му писна от теб! hahaha

# 6
  • Мнения: 95
искам да КАЖА на едно бивше гадже,че си мисля понякога за него,ама ако някои ме познава и чете да не ме  #2gunfire като ме види

# 7
  • Мнения: 3 423
Искам да кажа, че ми писна от форум.
И сигурно си личи. Скоро - още повече.
Мейби защото на форума му писна от теб! hahaha

Едва ли. Но и той има право на мнение все пак.

# 8
# 9
  • Мнения: 3 098
Винаги си казвам на всекиму каквото си е заслужил. Wink Няма смисъл да трупам отрицателна енергия,така ми е по_добре.
Да бе,да....Сигурно ако някое такси профучи така близко до теб,че да ти се размаже червилото ще го догониш да му кажеш ''Абе,задник такъв!'' Crazy


Не се притеснявам за такива дреболии.Живея в натоварен град и не отразявам подобни слу4ки.

# 10
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
На повечето потребители, че са настървено агресивни и сляпо стремящи се да защитават мнението си, като акули... независимо за какво става въпрос ... това е Нет, оставете хората да сърфират в океана на воля, моля

# 11
  • Мнения: 4 678
Обичам те Heart Eyes

# 12
# 13
# 14
  • Мнения: 2 448
Не оставям неизказани неща, които могат да бъдат казани.
Тези дето съм спестила, така е трябвало.
Човъркат ме понякога, но знам, че трябва да си стискам езика зад зъбите, още по малко да бъдат казани публично.

Джейн, харесва ми темата, може би по нататък ще се престраша да кажа и нещо друго.

Общи условия

Активация на акаунт