Изолация.Координати?София

  • 941
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 750
Вече нямам нерви....
За три месеца съм получила обещанието на четери фирми да ми направят изолацията на къщата ми и до там остана.
От последната фирма от която ми обещаха,че ще свършат работа днес ми се обадиха....че хората не им стигали,че нямали възможност,че може би след август ще могат ама не е сигурно....
Вече незнам към коя фирма да се обърна с молба да ми сложат изолация и да направят мазилка на къщата.
Толкова ли е трудно!Вече съм разочарована и отчаяна,че мога да намеря съвестни хора.
Моля,ако някой тук има координати на хора които могат да свършат тази работа да ми помогне.
От София съм.
Помагайте,моля ви! Praynig Praynig Praynig

# 1
  • Мнения: 606
При майката на жена ми са се настанили под наем едни типове, които се занимават с това. Цената била 35 лв. на квадрат с материалите. Слагали 5 см. стиропор с плътност 15 - 17 кг. на куб.м. Изненадах се от ниската цена. Преди 2 години беше около 42 - 45 лв/кв.м. Ако кажеш, ще взема номера на тартора им.

# 2
  • Мнения: 750
ЗеФсче,плийййййз! Praynig

# 3
  • Мнения: 606
Утре. Днес е късно.Но идея нямам как работят.

# 4
  • Мнения: 4 195
освен да ти пратя мъжа ми и кума ми, но могат само събота и неделя Rolling Eyes
а и да пусна моя мъж при теб...............от кога му се иска да съм с малко дупе като твоето Crazy
 Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 192
Къща или апартамент?
35 лв - може вероятно, но само с извънредно евтини материали. Само драсканата мазилка (Баумит или Теразид) е около 10-тачка за м2. А тези на циментова основа (Ангро,Изомат) не са толкова качествени.

За съжаление в момента е пик за майсторите. Би могла да намериш само ако оферираш повече отколкото върви че да зарежат някой и да цъфнат при теб.

Ако искат да ти полагат мазилката по жегата през деня - направо ги отсвирвай преди да са почнали! Стените се правя нацяло, без прекъсване...

# 6
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Пиши ми на лични колко кв. трябва да е изолацията и с какви материали искаш да се работи. Мога да успея да ти намеря хора  Wink

# 7
  • Мнения: 750
освен да ти пратя мъжа ми и кума ми, но могат само събота и неделя Rolling Eyes
а и да пусна моя мъж при теб...............от кога му се иска да съм с малко дупе като твоето Crazy
 Heart Eyes
Ама жена....луда си ти! Mr. Green
Вече не  ми е малко дупето....турнах 3 килца и заформих трътка! Joy
Така,че донт уори! Wink

Камамбер-пиша мила! Hug

# 8
  • Мнения: 172
Момичета, може ли да помоля тези, които са правли вече такава изолация и са доволни да ми пишат координати на майстори тук или на лични? На мен ми трябват за септимври- октомври - дано да могат да ме вкл. в графика си. За София питам.

# 9
  • Мнения: 750
Заключвам темата!
Голямо БЛАГОДАРЯ на ЗеФс и Камамбер!
Зефсче,златен си! Hug

# 10
  • Мнения: 606
Пу, пу, да не ми е уруки...  Joy

Общи условия

Активация на акаунт