Ясла 1- "Щастливо детство"-Варна

  • 1 880
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 243
Родители, чиито деца са в тази ясла, хайде да се запознаем, а защо не и опознаем Simple Smile
Моят син е на ясла от 2 дни ( имахме един неуспешен опит, направихме кратка почивка и сега продължаваме).
Предлагам ви да си създадем наша си темичка, където да обсъждаме радостите и неволите, да споделяме опит, да си помогнем и обнадеждим в онези трудни моменти, когато само друга майка, минала по този път може да ни разбере. Тук ще си говорим за малките ни слънца, за проблемите в яслите, за възможностите, които ние имаме да помогнем нашите деца да се чувстват по-комфортно, а персоналът, грижещ се за тях- по-професионално.

Моят син е в трета група. Възхитена съм от отношението на сестрите и целия персонал към децата.Поздравявам ги  bouquet За съжаление, обаче колкото и да се стараят жените нещо все недостига...И тук се усеща огромната зейнала дупка на Варненска община, празните обещания и лъжливите надежди!Конкретно- в трета група (а до колкото знам  и в останалите, с изключение на четвърта) дечицата стоят в тези жеги без климатик. Предполагам ,че много от вас са против изобщо използването му, но аз смятам ,че при разумно използване и правилно поставяне и насочване на струята, при умерени градуси, климатикът ще е само удобствео и няма да навреди. Вчера сутринта се срещнах с бащата на едно от момиченцата в нашата група и той предложи да съберем парички за да поставят климатик на децата ни. Аз съм за. PeaceА вие? Понеже не познавам никой от родителите реших да пробвам тук да установим първи контакт.

# 1
  • Мнения: 7 831
Отчетни теми по градини не може да има.
Може да споделите мнение за градината, но после разговорите и запознанството на ЛС или по друг удобен за вас начин!

# 2
  • Мнения: 1 243
Ellypr    Peace
Тогава нека споделим менения за яслата.

Къде сте мами? Не може да няма никой в bg mama , чието дете да посещава тази ясла.Доволни ли сте от условията, базата, персоналът? Как се чувстват вашите малки съкровища там?

# 3
Здравей Simple Smile на мен ми предстой да подавам молба за да приемат сина ми в тази ясла, но кога ще стане незная.Кака му беше там преди години и бях много доволна.Ако ми кажеш отзиви от сега ще ми бъде много полезно.

Общи условия

Активация на акаунт