люлка или шезлонг

  • 7 181
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 743
Здравейте мами с опит Wink
Интересува ме мнението ви, коя вещ би ми била по-полезна за едномесечно бебенце?
Благодаря ви за отговорите  bouquet

# 1
  • Мнения: 27 524
Шезлонг  Peace Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 39 718
Купих люлка на Фишер. Дребният не е очарован. Май само си дадох парите.

# 3
  • Мнения: 337
Имаме ги и двете.Не , че не обичаше люлката , но шезлонга го предпочиташе повече , направо незнам какво бих правела без него .Така , че май шезлонга е по-полезен .

# 4
  • Мнения: 1 404
Точно пред същата дилема съм изправена с едно разширение-а шезлонга вибриращ ли да е Thinking

# 5
  • Мнения: 337
Точно пред същата дилема съм изправена с едно разширение-а шезлонга вибриращ ли да е Thinking

Лично според мен вибрацията не е от голямо значение.Макар , че дето има една приказка , като ще е гарга да е рошава или като ще е шезлонг , да е с вибрация Wink

# 6
  • Мнения: 540
шезлонг

# 7
  • Мнения: 184
А аз не мога да си представя какво бих правила без люлката. Ако бебето ти заспива трудно през деня, ти я препоръчвам горещо.

# 8
  • Мнения: 259
Нямаме люлка, но от шезлонга не съм особено доволна. Много-много не искаше да лежи вътре, малко съм я люляла и приспивала. За капак се преобърна и "захлупи" на два пъти. Нашият шезлонг е на Бертони. Десенът е много красив, но доста спарва, въпреки че слагах допълнително памучна пелена. Така че не го препоръчвам за лятото.

# 9
  • София
  • Мнения: 17 591
Не съм имала люлка - дай Боже, за второто ще вземем, а и шезлонг взехме чак като беше на 2 - 3 месеца вече, но пък голямо забавление падаше там, по цял ден там си седеше, голяааам кеф. И за двама ни. Шезлонгът беше на Ф-П, с люлки (в двете посоки) и разни играчки. Доста мъничък беше, като се научи сам да си дърпа музикалното животно. Изобщо... много съм доволна от избора на шезлонг, а да го обърне не беше в състояние и на 6 месеца - над 9 кг и бая щуро и яко бебе.

# 10
  • Мнения: 1 006
Купихме му шезлонг,когато беше на 40 дена.

# 11
  • Мнения: 5 940
шезлонг

# 12
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Шезлонг!  Peace

# 13
  • Мнения: 1 512
Аз съм за шезлонг.Откакто имаме шезлонг ръцете ми си почиват от непрекъснато дундуркане. Ако ти се дават повече пари можеш да си вземеш вибрираш, ти се прецени сама.

# 14
  • Мнения: 2 111
Като стана на 2 месеца взехме шезлонг-много полезно нещо.
Люлката я взехме като стана на 5-6месеца,и досега си се люлеем в нея-така се приспиваме.

Общи условия

Активация на акаунт