SebaMed или Mustela за новородено?

  • 11 455
  • 67
  •   1
Отговори

Анкета

От коя от двете марки козметика сте по-доволни?

Опции:

  • Мнения: 817
Здравейте! Бих искала да ви попитам коя от двете марки козметика ще ми препоръчате за новородено бебе. Бях се спряла на Мустела като че ли, ама вече се колебая, защото и за Себамед чувам доста добри отзиви. Така че ще се радвам на вашето мнение!

# 1
  • Мнения: 2 231
Важното е че добре си се насочила Laughing
Аз от личен опит мога да ти препоръчам Seba Med Peace. Изключително съм доволна. Става и за най-чувствителната кожа.
Ще ти трябват:
Мляко за тяло и/или олио (а ако може да си позволиш най-добре и двете и да ги редуваш)
Шампоан за коса (дори и да няма пак е много полезен за самия скалп и израстването на косата)
Крем за проблемни зони (мажеш дупето)
Измиващ гел и/или измиващо блокче (както прецениш) за къпане и подмиване.

Каквото и да решиш няма да сбъркаш понеже и двете марки са медицинска козметика. Успех в избора за бебчето ти. Heart Eyes

# 2
  • софия
  • Мнения: 555
ползвала съм мустела и много съм доволна

# 3
  • София
  • Мнения: 43 903
Аз от мустела стелатопиа останах много разочарована...така че гласувам за себа мед.

# 4
  • Мнения: 706
Seba Med kategori4no.

# 5
  • Мнения: 209
Гласувах за Себа Мед  Peace
И двете козметики са добри, но на мен лично мустелата ми е с по-тежък аромат и затова предпочитам Себа Мед.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 298
И двете са медицински козметики, зависи как ще я приеме детето. При нас Мустела не се прие много добре - получиха се едни ситни пъпчици от при първото ползване на шампоан и лосион за тяло - това стана на 10-мсечна възраст, когато реших, че вече е време за козметика; преди това я мажех само с преварен зехтин, по съвет на педиатъра. След гафа с Мустела взех Себамед и бях изключително доволна. Но пък като беше на 5 месеца за морето и бях взела Мустела за слънце (единствено изключение от правилото "само преварен зехтин") и от нея нищо не й стана - прие си я добре.

# 7
  • Мнения: 3 459
Чела съм доста добри неща за Мустела, но гласувам за Себамед тъй като в момента ползвам техен продукт и съм изключително доволна  Peace

# 8
  • Мнения: 6 607
Ползвала съм Мустела за Саши като се роди и съм доволна .

# 9
  • Мнения: 22 343
Ползвам Мустела от както се роди дъщеря ми. Роди се недоносена, с много нежна кожа ако има значение. Изключително доволна съм и нямам никакви забележки.

# 10
  • София
  • Мнения: 39 718
И аз използвам Мустела, доволна съм.

# 11
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Ползвам предимно Себамед, купувала съм и Мустела, но не са толкова добри.

# 12
  • Мнения: 1 763
Гласувах за Себамед. Аз по принцип купувам различна козметика, не робувам на една марка, но от Себамед съм най-доволна. Ползвала съм лосиона за след къпане и слънцезащитния крем. На Мустела съм ползвала крема за махане на курсти и нямаше никакъв ефект, но синът имаше и още има големи проблеми с курстите и може да е изключение. Бяха ми дали и една рекламна дозичка кремче против подсичане на Мустела. Намазах детето профилактично ( досега не се е подсичал) и после много трудно го измих.
Но ти препоръчвам да си купиш крема за след раждане на Мустела. На мен по време на бременността и веднага след раждането ми се бяха появили огромни, релефни, тъмночервени стрии. Пет месеца се мазах с този крем и сега стриите ми са бледорозови и не са релефни.

# 13
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Гласувах за Мустела, ползвали сме я/ някой неща дори още ползваме и съм доволна.

# 14
  • Мнения: 10 982
Доволна съм и от двете марки, но на Мустела съм ползвала повече продукти и гласувах за тях. Peace Нямам никакви забележки към Мустела и продължавам да ги ползвам.

Общи условия

Активация на акаунт