Използвате ли депилатор за интимните части и каква марка?

  • 54 820
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 86
Използвате ли депилатор за интимните части и каква марка?
Днес си спомних, че преди използвах крем-депилатор за крака, и си мисля дали има такъв и за по-деликатните части!

# 1
  • Мнения: 758
и аз съм ползвала за крака!иначе съм чувала,че и за интимните части може да се ползва! Peace

# 2
  • Мнения: 528
Преди време използвах на Veet, останах доволна.

# 3
  • Мнения: 3 459
Не, не използвам.
То дали депилатор, или бръснач същата работа.
Ефекта на депилатора не трае повече от 3 дни  Peace

# 4
  • Мнения: 17 402
Не е баш същата работа Grinning Ползвам, да-  на Стреп.

# 5
  • Мнения: 3 459
Не е баш същата работа Grinning Ползвам, да-  на Стреп.
Почти същата, айде.
При теб колко дни трае ефекта?

# 6
  • София
  • Мнения: 9 398
Taky.  Peace
И честно казано, доволна останах от ефекта, като изключим малката подробност, че после ме сърбеше кожата много и трябваше да я мажа с цинков крем.  Беше много суха и раздразнена после.  Wink

# 7
  • Мнения: 17 402
НЕ съм ги броила точно, едва ли са повече от 3-4. Исках да кажа, че след бръснене усещането е доста по- неприятно.

# 8
  • Мнения: 4 053
ефекта от крема наистина е около 3 дни,
но, поне си спестявам подкожните косми и гадните пъпчици, които ми се появяват след бръснене  Sick

# 9
  • Мнения: 3 459
НЕ съм ги броила точно, едва ли са повече от 3-4. Исках да кажа, че след бръснене усещането е доста по- неприятно.
Със сигурност усещането ще е друго. Трябва и аз да взема да опитам, но като знам с каква хипер чувствителна кожа съм, да не взема да си докарам някоя беля. Веднъж пробвах и кожата адски ми се зачерви и ме сърбеше доста време.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 5 675
Преди време ползвах специалния комплект за интимни части на Veet-малко кремче-депилатоар и малко кремче за след депилация. Бях доволна, но след втората опаковка се оказа, че ми остават кремчетата за след депилация и реших да опитам какво ще стане с депилатоар за крака и тяло-взех си триминутния голям крем с помпичка. Оказа се, че ми върши идеална работа, макар че стоя около 5 минути (имам за морене много и то дебели косми)-възпаления нямам, а и миризмата не е силна и натрапваща се. Определено съм доволна (а и нямам избор-това е единствената алтернатива, която имам за тези зони  Rolling Eyes ) Не става толкова гладко, колкото след бръснене, но ги няма гадните подкожни косъмчета, сърбежа и раздразнението, както и самите косми после не са толкова остри и бодящи. Да, трае 2-3 дни, но самата процедура не ми отнема повече от 10 минути, така че за мен е адски удобно  Peace

# 11
  • Мнения: 1 699
Здравейте момичета.Аз също имам проблем с подкожните косъмчета след бръснене и затова исках да си взема депилатоар за интимни зони.Но на всички които съм гледала в опътването пише че са подходящи за оформяне само на триъгълник и нищо повече.А аз се бръсна изцяло.Ще ми кажете ли точно кой да потърся и да си купя.

# 12
  • Мнения: 4 053
..........Ще ми кажете ли точно кой да потърся и да си купя.

всички, с изключение на пяната на Veet стават,
купувай смело  Laughing

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 5 675
Аха, и аз мажа смело наред (е все пак внимавам да не влезе там, където не трябва  Mr. Green ) и нямам проблеми!

# 14
  • Мнения: 3 641
..........Ще ми кажете ли точно кой да потърся и да си купя.

всички, с изключение на пяната на Veet стават,
купувай смело  Laughing
Абсолютно, тази пяна е ужасна. Нищо не с емаха, кожата ужасно се за червява.
След всички добри отзиви и аз ще с ивзема Стреп Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт