Това видяхте ли го?

  • 1 603
  • 14
  •   1
Отговори
Видяхте ли какви неща има в интернет, не знам вече как можем да опазим децата от тези идиотщини. Ето и линка да видите: http://news.vestnik24.com/lifestyle/lifestyle_602233.html

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 569
било пълна глупост

# 2
  • Мнения: 154
Ммм дааа. Вчера един специалист обясняваше "по телевизора", че няма логика звук да влияе като наркотик на мозъка. Много подробно и компетентно го обясни човекът! Честно да си призная, в тинейдърска възрас по този опойващ начин ми действаше музиката на "The Doors". Не се увредих много ... мисля.

# 3
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Напълно вярвам, че е възможно да има подобно нещо. Цяла година пътувах с младежи на по 16-18 години, които през целият път като зомбирани слушаха музика ( и повечето слушаха едно и също нещо като ритъм, не песни с текст).

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 576
То това го има и в телевизиите. Нищо ново. Май Mind control му се викаше.

# 5
Това са глупости.Не вярвам! Stop

# 6
  • Мнения: 196
Това са глупости.Не вярвам! Stop


и аз така

# 7
И аз не вярвам човек да се надруса от звука, най много да го заболи главата. Възможно е, ако младежите са взели нещо друго преди това.  Sick

# 8
  • Мнения: 604
И аз не вярвам човек да се надруса от звука, най много да го заболи главата. Възможно е, ако младежите са взели нещо друго преди това.  Sick
И аз така мисля·
Но все пак трябва да се внимава·

# 9
  • София
  • Мнения: 1 508
А дали предизвиква физическо пристрастяване?

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 23 533
Повече харесвам звука от който порастват циците hahaha

# 11
  • Мнения: 2 759
                       Вярвам  Peace. Вярвам в това, че различните честоти могат да причиняват разни неща на тялото физически, защо смятате, че не могат и психически да го правят  newsm78?

# 12
  • Мнения: 2 178
Хахаха, аз пък се сетих за филма "Разрушителят", където Силвестър Сталоун и Сандра Бълок правеха виртуален секс със слушалки и някакви емоции ги завладяваха, та така си доставяха удоволствие.  Rolling Eyes Това е бъдещето - физическия контакт е мръсен.  Mr. Green

# 13
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Аз познавам няколко жени, които се друсат с форум.
Мислех, всички са наясно, че човек може да се друса (и всички го правят по един или друг начин) с невероятни неща.

Най-масовото от които е храната.

# 14
  • Мнения: 111
Програмата не е нищо ново, има няколко такива вече. Има и компания произвеждаща дискове, които целят постигането на дадени ефекти, по този метод. Всъщност влиянието на тези звуци върху мозъка е открито и се използва отдавна.
Просто около тази програма се вдига доста шум, незнам защо, но май ще да е с рекламна цел  newsm78.
От личен опит с такива програми мога да кажа, че дори и да има ефект, не вярвам някой да се пристрасти към слушането на точно такива звуци. Още повече, че за да се усети нещо, тоновете трябва да се слушат продължително време, което си е истинска мъка...
Според мен се вдига много шум за нищо, по- добре да пазим децата от истинските опаснасти Simple Smile .

Ето малко инф. за начина по който действат тези програми:
http://youtube.com/watch?v=wbEyYTl1O6w
http://youtube.com/watch?v=kKwD7oYnYmM

Общи условия

Активация на акаунт