Алерголог в София

  • 3 076
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Здравейте,
ако може някой да ми помогне да препоръча добър алерголог в София.Имам проблем с кожата на ръцете /вероятно алергия към препарати/, но тъй като кърмя не може сега да ми се направи тест за алегрии. Много е гадно...

# 1
  • Мнения: 22
Здравете! Бих искала да Ви препоръчам доктор Капнилов.Аз лично съм ходила при него , но преди 10 години и останах много доволна.

# 2
  • Мнения: 22
Забравих да дам адреса,а той е улица "Л.Каравелов"-не помня точно кой номер, но се намираше на гърба на турското посолство, в стара кооперация на един от последните етажи.Със сигурност ако попиташ в района ще те насочат. Доктора беше много възрастен и се надявам все още да приема пациенти.Според мен той е най-добрият кожен лекар.Успех!

# 3
  • Мнения: 3 146
Най-добрите алерголози, доколкото зная, са в Клиниката по Алергология към самата Александровска болница. На територията на комплекса е, като отидеш, има карта и ще го намериш. Работят със Здравната Каса.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 324
Забравих да дам адреса,а той е улица "Л.Каравелов"-не помня точно кой номер, но се намираше на гърба на турското посолство, в стара кооперация на един от последните етажи.Със сигурност ако попиташ в района ще те насочат. Доктора беше много възрастен и се надявам все още да приема пациенти.Според мен той е най-добрият кожен лекар.Успех!
Д-р Капнилов почина преди няколко години.
Препоръчвам ти д-р Бърдаров от Александровска болница.

Общи условия

Активация на акаунт