раждане в Майчин дом Варна

  • 843
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Здравейте момичета,
може ли да ми кажете, какви са вашите отзивите за раждане в Майчин дом Варна. Аз съм в края на 8-ми месец и много се чудя къде да родя във Варна - в АГ-то или в Майчин дом ?
За Майчин дом чувам само отрицателни мнения . Има ли мами от Варна , които да са родили там и да са доволни ?
благодаря Ви предварително !

# 1
  • Мнения: 82
Здравей мила!
Аз съм от Бургас,но раждах в Майчин дом Варна.Думи нямам да изкажа благодарността си на целият персонал на болницата,благодарение на тях имам едно прекрасно синче и спомените ми за раждането са страхотни.Живот и здраве,второто си дете пак там ще родя!Ако те интерисува нещо по-подробно питай!А за АГ-то нямам отзиви,имам познати раждали там,казват ми че са доволни!

# 2
  • Мнения: 31
Здравей Криска,
благодаря , че ми писа, защото се бях притеснила че чувам само отрицателни мнения за Майчин дом-Варна. Аз в понеделник съм на преглед и ще питам при кой лекар ще раждам , дали секцио или нормално и пак ще ти пиша. Моят термин е през август и се опасявам да не би всички добри лекари да са в отпуск тогава...
Ти нормално ли роди или със секцио ?

# 3
  • Мнения: 342
Аз също съм на ЖК е Майчин дом и живот и здраве там ще раждам! Simple Smile

Има доста изписани теми. Погледни тази или тази или тази

Бързо и леко раждане ти желая Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 866
За Майчин дом чувам само отрицателни мнения .
Интересно ми е отрицателните мнения раждали там жени ли са ти ги дали? Защото аз 2 пъти съм раждала там и при мен всичко беше ок. И нямам позната раждала в тази болница, която да не е доволна. Иначе все чувам, че приятелката на братовчедката на балдъзата родила там и хич не била доволна. Много кофти било. Майтапът настрана, мисля, че най-важното е да си намериш лекар, който да ти вдъхва доверие и  да те кара да се чувстваш спокойна. Но мисля, че няма да сгрешиш, ако родиш в Майчин дом. За другите болници обаче също чувам добри отзиви напоследък. Зависи какви са ти изискванията.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 222
Родих в Майчин дом Варна преди година. Сега пак съм бременна и пак там ще съм на ЖК и там ще родя, живот и здраве. Нищо лошо не мога да кажа нито за персонала, нито за отношението и грижата, нито за базата. Ти си решаваш, само споделям, че аз съм изключително доволна и без колебание повтарям там.

Общи условия

Активация на акаунт