познаваме ли си мъжете?

  • 7 147
  • 127
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 070
Повод за питането ми е,увереноста на една позната,че съпругът и не кръшка.
За нея точно не съм сигурна ,как стоят нещата,но имам куп други познати,
които живеят с това си заблуждение.Та вие сигурни ли сте,че вашите мъже,са само ваши?

# 1
  • Мнения: 1 813
Само един глупак може да е сигурен в нещо.
Важи и за жените относно  мъжете им и кръшкането.
Аз пък не познавам мъж,който да не изневерява . Да се надяваме,че не познавам мъжа на познатата ти.

# 2
  • Мнения: 4 678
Само един глупак може да е сигурен в нещо.
Важи и за жените относно  мъжете им и кръшкането.
Аз пък не познавам мъж,който да не изневерява . Да се надяваме,че не познавам мъжа на познатата ти.
newsm62 smile3521 newsm10

# 3
  • Мнения: 419
Познаваме ли си мъжете и дали сме сигурни, че нашите мъже са само наши, са две различни питанки!
Аз себе си още не съм познала на 100%, та какво остава за мъжа ми, но живеем достатъчно дълго заедно, за да имам наблюдения върху устойчивите черти на характера му.
Колкото до това, дали е само мой  Thinking означава предполагам дали прави секс само с мен  newsm78. Нямам отговор на този въпрос  Peace. Не ми е давал повод да се замислям.

# 4
  • Мнения: 1 813
Колкото до това, дали е само мой  Thinking означава предполагам дали прави секс само с мен  newsm78. Нямам отговор на този въпрос  Peace. Не съм имала повод да се замислям по въпроса.

Аз пък не мисля,че правенето на секс е точно определителят дали е само твой.

# 5
  • София
  • Мнения: 819
Коя позната? Mr. Green Шегувам се, по темата - познавам го, но това не пречи ако иска да направи някоя (не)обмислена постъпка. Предпочитам да не узнавам никога. И не съм сигурна дори и в себе си понякога Crazy

# 6
  • Мнения: 5 393
 Не ми се вярва за толкова време да не е кръшнал, но......казва ли ти някой. Предпочитам да не знам. Стига страничните му занимания да не влияят  на отношенията му с мен.

# 7
  • Мнения: 354
Не, човек е скрита картинка.

И никога в нищо не съм сигурна, най-малко пък в един мъж.

# 8
  • Мнения: 419
Колкото до това, дали е само мой  Thinking означава предполагам дали прави секс само с мен  newsm78. Нямам отговор на този въпрос  Peace. Не съм имала повод да се замислям по въпроса.

Аз пък не мисля,че правенето на секс е точно определителят дали е само твой.
Аз затова питам за дефиниция  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 819
Колкото до това, дали е само мой  Thinking означава предполагам дали прави секс само с мен  newsm78. Нямам отговор на този въпрос  Peace. Не съм имала повод да се замислям по въпроса.

Аз пък не мисля,че правенето на секс е точно определителят дали е само твой.

Съгласна съм с Дари, ако с теб прави само секс и нищо друго, твой ли е? newsm78

# 10
  • Мнения: 1 813
Колкото до това, дали е само мой  Thinking означава предполагам дали прави секс само с мен  newsm78. Нямам отговор на този въпрос  Peace. Не съм имала повод да се замислям по въпроса.

Аз пък не мисля,че правенето на секс е точно определителят дали е само твой.

Съгласна съм с Дари, ако с теб прави само секс и нищо друго, твой ли е? newsm78

Или обратното,ако някоя друга прави секс с мъжа и ,какво - това и дава право да си мисли,че той вече "е неин".  И всъщност за каква собственост говорим? За мен един мъж е мой,ако съм превзела ума му.
Другото е преходно.

# 11
  • Мнения: 419
[ За мен един мъж е мой,ако съм превзела ума му.
В този случай моят мъж е само мой  Peace.

# 12
  • Мнения: 1 813
[ За мен един мъж е мой,ако съм превзела ума му.
В този случай моят мъж е само мой  Peace.
Simple Smile Точно така. Когато само ти си му в главата - добре. Другото е просто някаква моментна нужда.  Peace

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 1 256
Не го познавам,никой не можеш да опознаеш напълно,колкото и време да си с него.Освен това,човек се променя,не е константна величина.
Като продължение на предните мисли-не съм сигурна,че е само мой и гледам да не се замислям много по въпроса.
Малко като щрауса -като не знам,по-добре да не научавам.

# 14
  • Мнения: 1 289
ми честно да кажа аз не съм опознала напълно себе си и не съм сигурна в моята вярноста,а какво остава до мъжами.Не сме си давали поводи,и засега не се замислям по този въпрос дали ми кръшка или не,но живота е колело и постоянно се върти..

Общи условия

Активация на акаунт