ru-486

  • 10 041
  • 34
  •   1
Отговори
четох за това хапче ру-486 искам да си го взема има ли го в българия

# 1
  • Мнения: 606
Аз пък искам ТУ - 154 да си взема.

# 2
има такова хапче провери в гоогле

# 3
  • Мнения: 606
Не казвам, че няма. Има и виагричка също. Мммм вкуснотийка.

# 4
  • Мнения: 606
Ха! Това е за аборт? Оттеглям се от темата.

# 5
това не е виагра тва хапче предизвиква аборт

# 6
  • София
  • Мнения: 1 508
Има доста нежелателни странични ефекти, освен ако не си самоубиец (има доказани смъртни случаи от него).

Ако се поразровиш малко, това лекарство в България се нарича Мифепристон, но не знам, дали може да се намери в аптеките, никога не ми се е налагало и надявам се, няма да ми се наложи да го използвам.
http://www.bgstuff.net/content/view/2205/557/

# 7
сигорна ли си че то прекъсва бременоста

# 8
  • София
  • Мнения: 1 508
http://www.life.org.ru/main.php?id=126

Според тази статия, Мифегин и Мифепристон са други търговски наименования на ru-486.

# 9
  • Мнения: 712
Не знам дали това хапче се прилага в България. Споменала си за Google, значи си чела материалите - прилага се в болница, в комбинация с друг препарат, за да има точно ефекта, който се цели. При всяко положение, безконтролното му приемане е много, много опасно и не се знае с какви последици.
Съветвам те, ако искаш да направиш аборт в ранна седмица на бременността, да се консултираш с добър лекар - има опции за аборт, които са щадящи в голяма степен.

# 10
  • Мнения: 606
Правилно ли се досетих, че си малка? Нямаш пари за доктор, не искаш вашите да разберат? Що не отидеш при майката на гаджето и да и поразкажеш за проблема? Може и да намерят пари и да запазят дискретност.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 508
Между другото, момичето трябва да се научи да чете внимателно - този препарат се използва само при доказана бременност и само под лекарско наблюдение. И като нищо след това може да се наложи и нормален аборт да прави, или да я стържат, или направо ще пукне от загуба на кръв.

Честно казано, всеки, който би използвал такова нещо, е чудесен кандидат за наградата на Дарвин.

# 12
  • Мнения: 4 585
сигорна ли си че то прекъсва бременоста
Сигорен съм, че това, което си намислила е много безотговорно към собственото ти здраве, детеродна способност и дори живот. Има и други решения. Самолечение от бременост е най-кофтито решение.

# 13
не сам малка но ме е страх от нормалния аборт и от възможността после да нямам деца

# 14
  • Мнения: X
Добре, де. Ако приемеш такова хапче и доказаната бременност се прекъсне, то после не се ли налага да те кюртират така или иначе? Защото едва ли плода се изхвърля.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт