Книга за мъж на 60 год.?

  • 722
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 959
Препоръчайте ми книга за мъж на 60 год. Става въпрос за бъща ми, той е в чужбина и иска да му пратя накаква книга да си я чете в свободното време. Спомена ми за книгата на някаква гъдателка Светлина или нещо от този род, ама аз като не чета такива книги  Rolling Eyes та се чудя каква книга да му изпратя и да му е интересна, но без да му промива мозъка с някакви групотевини. Просто искам книгата да е по-реална ако може  Peace
Благодаря ви предварително  Hug

# 1
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
прати му Български хроники на Ст. Цанев

# 2
  • Мнения: 620
На моя татко му подарих книгата за бавното остаряване антиейджитг на професор Мермерски. Никога не е бил толкова доволен от книга. Цялата махала на село станаха четци Joy вече е като драперия.

# 3
  • Мнения: 4 585
Аз съм на 50.
Български хроники на Ст. Цанев е добре.
Аз имам двата тома.

# 4
  • Мнения: 2 931
"Хавай", но бързо се чете, защото е много интересна, но може след това отново да си я препрочиташ...

# 5
  • Мнения: 799
Дай по-ясни критерии:
Държите ли на БГ автор?
Литературни предпочитания на баща ти?

Повечето мъже (особено на тази възраст) се увличат по бандитските и ченгесарските хроники (ала Христо Калчев, Георги Стоев, и т.н. автори, издавани с в. Уикенд  Mr. Green), защото в тях има много препратки към личности и персонажи, които са били по "тяхно" време, и които уж дърпали конците сега  Whistling

# 6
  • Мнения: 959
ами предпочита нещо от рода на ясновидството, мистиката - ето от този род, но пък и не искам да е нещо много драстично за да не му промие мозъка, а е все пак на възраст, да е нещо реално, абе и аз не знам какво иска  Crazy

# 7
  • Мнения: 212
ами предпочита нещо от рода на ясновидството, мистиката - ето от този род, но пък и не искам да е нещо много драстично за да не му промие мозъка, а е все пак на възраст, да е нещо реално, абе и аз не знам какво иска  Crazy

При тези критерии какво има да се чудиш още какво да му подариш. То е ясно - Колекция от последните 12 броя на сп. "Плейбой"
В тях той ще намери всичко от което има нужда един мъж на 60 г. В тях има мистика - девойките са толкова мистични че чак са нереално красиви. Не е драстично, напротив приятно четиво е. Няма да му промие мозъка.... С една дума идеално за твоите изисквания.
Виж ако е зле нещо със сърцето трябва да се внимава с такива подаръци да не му стане нещо докато "чете"

# 8
  • Мнения: 959
ами предпочита нещо от рода на ясновидството, мистиката - ето от този род, но пък и не искам да е нещо много драстично за да не му промие мозъка, а е все пак на възраст, да е нещо реално, абе и аз не знам какво иска  Crazy

При тези критерии какво има да се чудиш още какво да му подариш. То е ясно - Колекция от последните 12 броя на сп. "Плейбой"
В тях той ще намери всичко от което има нужда един мъж на 60 г. В тях има мистика - девойките са толкова мистични че чак са нереално красиви. Не е драстично, напротив приятно четиво е. Няма да му промие мозъка.... С една дума идеално за твоите изисквания.
Виж ако е зле нещо със сърцето трябва да се внимава с такива подаръци да не му стане нещо докато "чете"
Joy благодаря за предложението, но точно това че го пропусна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт