идеи за колбаси в тиган

  • 6 997
  • 20
  •   1
Отговори
Мами , моля ви помагайте ! дайте идеи за някакви колбаси, които да са подходящи за летния сезон, но моля ви нека да са на котлон, че фурната не мога да я включвам !
 искам да изненадам любимия  Heart Eyes , за което предварително ви благодаря !   bouquet

# 1
  • Мнения: 4 496
Искаш да пържиш колбаси ли? Варена наденица, дебърцини, телешки салам...
В какъв смисъл не можеш да включваш фурната? Rolling Eyes

# 2
ми и двамата не знаем как да я включим, а аз искам да приготвя нещо бързо и лесни , но да не е от сорта на кренвирши с яйца, нещо по- различно и вкусно   chef

# 3
  • Мнения: 3 036
Аз пък бих ти препоръчала да избягваш колбасите по това време.
Горещо е и не знаеш колко са пресни и трайни от магазина закупени.
Ако все пак решиш :
Пробвай гнездо от кренвирш с яйце в него.
Много е вкусен пържен Камчия салам.
Също като отрежеш от него и го пържиш
 леко се завива нагоре и можеш пак да чукнеш яйце в него.

# 4
  • Мнения: 4 496
Ако имате тиган-скара може да си ги опечете колбасите! Flutter

# 5
аз от скоро съм в кухнята и ми е малко трудно, а той предпочита ястия с месо предимно, а и тази фурна ни измъчи затова ви моля помагайте решила съм да го изненадам с печени пиперки в доматен сос и чесън - първо изпичам на котлона чушките а после изпържвам доматките, но не знам какво месце ще върви , затова предположих колбаси някакви , но ако имате други идеи моял ви помогнете ми , че сама не мога  много съм ви благодарна  Embarassed

# 6
  • Мнения: 2 755
Това което ще ти напиша е бърза и вкусна лятна манджа. Пържиш в малко олио салам по избор- нарязан, ако имаш печени чушки ги слагаш след 1-2мин. Добавяш домати настъргани или нарязани и натрошено сирене. Може да се сложи по желание яйце и да се подправи с чубрица и магданоз.

Последна редакция: пт, 11 юли 2008, 20:14 от acer

# 7
да, това звучи вкусно и ще пробваме много ти благодаря     bouquet  bouquet  bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 3 789
Тази фурна все някога трябва да я разучите Naughty Не може все да карате на колбаси на тиган.  Crossing Arms
а и както те е посъветвала Деси -аз също предпочитам да избягвам колбасите в това време.
Иначе ти предлагам да направиш Критараки на тиган- става вкусно и не изисква кой знае какви усилия

# 9
мишленце, какво е това критарики ?  newsm78

# 10
моля ви кажете какво е това критарики ???   Embarassed

# 11
  • Мнения: 11 003
моля ви кажете какво е това критарики ???   Embarassed

Темата за критарики-то е точно под твоята  ooooh!

Как да приготвим гръцко Критараки

# 12
  • София
  • Мнения: 3 789
мишленце, какво е това критарики ?  newsm78
Вид макаронено изделие, наподобява дългия ориз, при варене се надува.
Използва се предимно за готвене. Не съм го опитвала в сладък вариант

# 13
мами разгадахме как се включва фурната помагайте за рецепти с колбаси , много обичам да готвя и сега съм много щастлива ...   Simple Smile Laughing Laughing  chef

# 14
  • София
  • Мнения: 4 294
Ми щом си разучила фурната направи нещо с месце, защо залагаш на колбаси.

Общи условия

Активация на акаунт