Конкурс за кърмаческа снимка по повод ССК

  • 942
  • 10
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Скъпи мами, здравейте!

По повод Световната седмица в подкрепа на кърменето Центърът за бременни жени обяви и тази година конкурс за най-добра любителска снимка на кърмаческа тема. Пак ще има наградки, ще има и фотоизложба със снимките ви.

Тази година темата е: ”МОЕТО БЕБЕ – БЕЗ ШИШЕ И БИБЕРОН!”

   Може би вие имате поотраснало бебе, което не суче или пък още не сте родили? Пак може да изпратите снимка. Вярно, известно предимство ще имат сучещите бебета, но може награда да спечели и вашата снимка!

На снимките трябва да се вижда и бебето, и надписа ”МОЕТО БЕБЕ – БЕЗ ШИШЕ И БИБЕРОН!”.

Ние напечатахме 20 000 стикера с текста и ги разпространяваме по различни начини. Ако до вас не достигне стикер, обадете ни се, ще ви помогнем или просто принтирайте надписа от страницата.

Уважаеми татковци!
Без вас не можем, нали знаете!
Проявете инициатива, творчество, бъдете оригинални. Очакваме вие да направите снимката.
Срокът е кратък – до 24 юли. Прочетете условията и правилата на конкурса на www.bg-bebe.com.   

konkurs2008@abv.bg

А, впрочем, знаете ли защо бебето трябва да бъде без шише и биберон? Също и кога да бъде без шише и биберон? Бихте ли отговорили кратко и оригинално? Изпратете ни отговора си също на konkurs2008@abv.bg , ще ви похвалим, поощрим...

Ще има и грамоти – да знаят вашите бебета какви ентусиасти сте!

Още веднаж как да се свържете с нас:
Център за бременни жени, Пловдив
032/ 65 11 52; 0888 89 50 26

# 1
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Е, покрай потници, гащи и чанти, темата за конкурса чак на втора страница. Та, побут!
Вече има идея за композиция, само ще се наложи да си принтирам стикерчето Grinning

# 2
  • Мнения: 738
И ние пратихме 3 снимчици-дано да ни харесат! Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 102
Аз че съм руса - руса съм но не мога да разбера как точно стават нещата със стикера  Thinking Малко неестествено ми седи на снимката където сме ние с бебка да има един лист А4 на който съм принтирала "рисунката" с шишето. Или може би след това да се обработят снимките с някоя програма и да се сложи надписа?????????
Незнам............... Embarassed
Предполагам че аз нещо пак не съм разбрала  Embarassed  или немога да схвана Mr. Green  за което се извинявам ....  bouquet
Благодаря предварително на някой по умен който ще ми отговори  bouquet

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
hrisiv, точно си разбрала Simple Smile Принтираш надписа, закрепяш го някъде, да е в кадър и щрак! Simple Smile

# 5
  • Мнения: 102
Мерси   bouquet Този път май наистина съм разбрала..... Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 6 743
А ако го сложа допълнително на такава снимка, дали ще се приеме  newsm78

# 7
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И аз имам подобен въпрос. Днес пробвах с принтирано стикерче, ми много бледо и изобщо не се чете на снимката. Мислех си, ако не е извън регламента да се сложи върху снимката newsm78
Макар, че щом и тежката артилерия от фотографската тема се включва в конкурса-ще има страхотни снимки  Heart Eyes

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
А ако го сложа допълнително на такава снимка, дали ще се приеме  newsm78


Пробвайте Grinning Ако искате, питайте по телефона в центъра за бременни.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 743
Хич и не питах, че нямам домашен телефон  Embarassed Embarassed Embarassed
Но пък пратих с "закачена" на ФШ  исканата листовка  Hug
Късмет на всички - сигурна съм, че ще има много красиви снимки - просто темата е такава  Heart Eyes

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 21 616
Та има ли вече някой яснота по въпроса, че не можах да се свържа на мобилния?!

Общи условия

Активация на акаунт