Противозачатъчно...

  • 911
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте.. Аз съм на 16 години и 7 месеца. за да сме точни Simple Smile Водя постоянен полов живот с един партниор, а презервативите, който използваме почти винаги се късат или са много дебели.. Абе с една дума искам да започна да пия противозачатъчно... Срам ме е да кажа на майка ми да ме посъветва нещо ..  Embarassed или пък да ида на гинеколог...  Embarassed Чувала съм, че Ясмин-а го изписвали на по- малките момичета и на по- едриичките. като мен Simple Smile и се удя дали мога да започна да си ги пия или е задължително да отида на гинеколог.. Предварително се извинявам, че съм още малка и не съм за този форум (защото не съм станала майка все още.. Simple Smile ), номисля, че тук ще мога да получа отговор от по- големи жени с опит Simple Smile Благодаря предварително Simple Smile

# 1
  • Мнения: X
здравей, мисля че най-добре все пак да се консултираш с гинеколог , а това е съвсем нормално, отколкото да пиеш хапчета на своя глава. понеже нали знаеш тези хапчета са хормонални и все пак трябва да се консултира. различните хапчета по различен начин действат при всеки.успех.

# 2
  • София
  • Мнения: 12 545
Отиди на гинеколог - нищо срамно няма. А и бих те посъветвала да говориш с майка ти все пак. Ако разбира се си си наумила да пиеш хапчета - не купувай Ясмин - има противозачатъчни като Логест, които се изписват на тийнейджърки, но най-добре това ще ти каже лекар.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Гинеколог, мила, ще ти помогне, и то професионално! Нормално е преди да ти предпишат каквито и да било хапчета, да ти замерят нивата на хормоните в кръвта (т.е. изследвания), затова никоя уважаваща себе си млада дама не трябва да си играе на опитно мишле със собственото си тяло. А и има значение и килограмите на индивида-ако ти е ниска дозата -  все-едно не приемаш хапчета!   bouquet

# 4
  • Мнения: 14 133
За хапчета е най-добре да се посъветваш  с гинеколог. Той ще ти препише най-подходящите за теб. Сподели и с майка си.

# 5
  • Мнения: 4 053
За хапчета е най-добре да се посъветваш  с гинеколог. Той ще ти препише най-подходящите за теб. Сподели и с майка си.

 Peace

# 6
Cподелих, но не е много очарована... Каза, че това били хапчета за жени, които са раждали вече, че съм била много малка...   Confused Confused Confused

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Cподелих, но не е много очарована... Каза, че това били хапчета за жени, които са раждали вече, че съм била много малка...   Confused Confused Confused
Ами попитай я-за кое според нея си по-подготвена - да пиеш хапчета или да станеш мама! Нормално е като всяка майка да се безпокои и за нея все-още да си малката й дъщеричка!

# 8
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Дори и да не е очарована, все пак не прави нищо на своя глава. Консултирай се с лекар  Peace

Общи условия

Активация на акаунт