След ФРИЗОЛАК 1 и навършени 6м. ФРИЗОЛАК 2 ли ?

  • 6 747
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 108
Днес купих двойката без да питам педката, но ми направи впечатление, че пише само фризо и пише още частично адаптирано мляко. Не знам, да не объркам нещо на своя глава. Да звъня ли на педката или няма смисъл newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 17 591
Ако детето не е проявявало алергии - това е правилното.

# 2
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Една седмица преди бебка да навърши 6 месеца и дадох Фризо2 и вече месец и половина нямаме никакви проблеми  chef. Но на 6 и половина започна да не и стига и слагам в млякото вечер и Плазмон. Това са разтворими бебешки бишкоти

# 3
  • Мнения: 1 763
Давай го смело, няма проблем  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 15 219
Днес купих двойката без да питам педката, но ми направи впечатление, че пише само фризо и пише още частично адаптирано мляко. Не знам, да не объркам нещо на своя глава. Да звъня ли на педката или няма смисъл newsm78

Да, така е. На 1-цата пише Фризолак, а на 2-ката и 3-ката само Фризо. Това е млякото.
Двойките са частично адаптирани-и това е нормално. Не се тревожи.
При почти всички млека само 1-ците са напълно адаптирани. Другият израз, който може да срещнеш, е "последващо мляко" или "мляко последваща формула".
Няма да объркаш.  Peace

# 5
  • Мнения: 669
А трябва ли да има някакъв "преход" между 1 и 2? Или направо като свърши единицата да давам двойка?
Четох че се преминава постепенно от 1 марка към друга. Това важи ли, когато е от 1-ца към 2-ка (първо 1 лъжичка, после 2...?

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Аз минах направо на 2ката.

# 7
  • Мнения: 15 379
А трябва ли да има някакъв "преход" между 1 и 2? Или направо като свърши единицата да давам двойка?
Четох че се преминава постепенно от 1 марка към друга. Това важи ли, когато е от 1-ца към 2-ка (първо 1 лъжичка, после 2...?
Когато приключиш кутията с 1-цата, направо даваш от 2-ката! Peace
Ако си решила да сменяш млякото с друга марка, сменяш от раз.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Преминаването от 1-ца на 2-ка става от раз след навършени 6 месеца

# 9
  • Мнения: 35
и на мен ми остава 1 седмица до запо4ването на Фризо 2.смятам да го по4вам и мисля 4е няма да имам никакви проблеми. Grinning Grinning Grinning Grinning

# 10
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Преминаването от 1-ца на 2-ка става от раз след навършени 6 месеца
Peace

# 11
  • Мнения: 5
нашата лекарка е в отпуск и аз реших на своя глава да минем от фризолак1 на 2-ка.за сега нямаме никакъв проблем.вече  моя бебо навърши 6 месеца.разреждам фризо 2 с фризовом защото повръщаше,но като свърши тази кутия смятам вече да не купувам друга.дано само да не започне да повръща като започна да му давам само фризо2

# 12
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Мисля, че можеш поне веднъж на ден да му мешаш с фризовом

Общи условия

Активация на акаунт