Балчик?

  • 1 177
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 977
Търся мнения за плажовете в Балчик. Ако някои е ходил да сподели.  Hug

# 1
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Бяхме там миналата година.Много ни хареса,квартирата ни беше точно до джамията на центъра,много е по-спокойно от другите курорти,по мое мнение,плажа им е чист,определено няма такава чак навалица,препоръчвам. Peace

# 2
  • Мнения: 5 977
zdravka77 мерси за информацията. На мен квартири не ми трябват, защото ми е близо и ще ходя само на плаж. Та се питам кой плаж е по- подходящ. Знам, че има няколко. Ходила съм на централния и на лагуната, но преди две години. Peace

# 3
  • Мнения: 1 174
Ходили сме там преди години.Хотелът ни беше до Ботаническата градина.Дори минавахме през нея без такса за да отидем на плаж.Помня,че в морето се влизаше чрез стълбичка и направо на дълбокото.Все едно си на басейн.Детето се страхуваше,а и друго си е да го оставиш да си играе на брега.

# 4
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 518
Отдавна не съм ходила, но плажа на Балчик винаги е бил много мръсен и пълно с роми. Дано някой да го е взел и да го поддържа в прилично състояние.

# 5
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Ние ходихме на централния мисля,че е.Беше доста добър и имаше място за собствени чадъри.

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Преди 100г.  Crazy посещавахме този пред двореца.
Но сега всичко е толкоз променено...

# 7
  • Мнения: 5 977
А на лагуната в Балчик някой ходил ли е? Всъщност до колкото знам се намира на 3-4км извън града.  newsm78

# 8
  • Мнения: 2 700
Бяхме в Балчик преди 3-4 години. На централния плаж ходихме само веднъж или два пъти, защото като всеки централен плаж е г.з до г.з. Ходихме на лагуната също един-два пъти, защото поради някакви морски течения беше позеленяла от водорасли. Най-често ходихме в един къмпинг след лагуната. Всъщност, имаше нещо като разклон, на който за лагуната се завиваше надясно, а за този къмпинг (имаше май и хотел или станция към него), на който ходихме ние се завиваше наляво. Плажът тогава беше  неохраняем, но пясъкът беше чист и в морето се влизаше плавно.
Дано да се ориентираш въпреки тъпото ми обяснение

# 9
  • Мнения: 719
Цитат
много е по-спокойно от другите курорти,по мое мнение,плажа им е чист,определено няма такава чак навалица,препоръчвам.

Абсолютно подкрепям. Peace

# 10
  • Мнения: 674
Плаж няма дефакто...
Ще се разочъроваш Cry Cry Cry

# 11
  • Мнения: 2 821
Централния плаж в града е много мръсен, както и водата.

# 12
  • Мнения: 5 977
Ходихме на Бялата лагуна, на 7км извън Балчик. Преди две години бяхме ходили пак там. Голяма разлика от тогава до сега няма с изключение на 1-2 хотела, които са постройли. Плажа си беше пак малък. Имаше минерална вода, която извира от едно място. Там стоях малко, защото била лечебна. Имаше много водорасли, ама много. Не ми хареса и едва ли ще отида пак там. На централния не сме ходили изобщо.

Общи условия

Активация на акаунт