Вагинален ехограф- къде в София?

  • 884
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 170
Здравейте.
Замислих се и аз за другарче на детето ми. Но тъй като съм го раждала със секцио, щеше ми се да ме прегледат и потвърдят, че няма да има проблем и опасност. Казаха ми (личната лекарка), че е най- добре прегледа да е с вагинален ехограф. Та въпросът ми е къде мога да отида с направлнение за един такъв преглед
Rolling Eyes ?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 789
Във всеки един АГ кабинет, където има апарат за УЗ Peace

# 2
  • Мнения: 1 170
Мишле, радвам се да те видя  bouquet
Ами аз по принцип си имам страхотна гинеколожка, но ето, тя няма вагинален ехограф. Има само от другия (незнам как се казва Embarassed ). Та за това... За Майчин дом знам със сигурност, но ми се ще да не е точно там Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 3 789
ама тя ли ти е казала, че няма или ти така си мислиш.  newsm78 Защото УЗ е едно и също, дали ще е коремен или вагинален зависи с кой накрайник ще те гледа.
Кажи къде ти е близо и мога да ти препоръчам някой Peace

Мишле, радвам се да те видя  bouquet
И аз така Hug

# 4
  • Мнения: 1 170
Ами живея в Света Троица. Ще съм благодарна да ми кажеш за някой. А за моята лекарка... сега ме караш да се замисля. Ми ще й звънна да видя, може аз да съм в грешка Embarassed

# 5
  • София
  • Мнения: 3 789
 В "Света София" (бивша Тина Киркова) имат, както и в МЦ "Медика" при д-р Томерова. Тя работи със ЗК, мога да ти дам координати, ако искаш Peace

Общи условия

Активация на акаунт