Бебешка количка за дете на 6 м + с най-лесните за закопчаване предпазни колани.

  • 875
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 640
МОля ви препоръчайте ми каква количка да купя. Бебо е вече на 6 м. Преди да се роди още му кипихме Trio Enjoy na Chicco. Супер е комплекта, но са му много трудни за закопчаване коланите. Бебето вече го гледа баба му през деня и мен ме е страх да не изпадне, защото тя не го закопчава.

Също пътуваме много и постояно пренасяме количката, та би било добре ако се сгъва лесно и става малка.

Благодаря ви момичета  Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
Ами повечето летни колички са с 5 точкови колани,които се закопчават по един и същи начин,пъхат се една в друга докато щракнат,както на раниците,пътническите чанти и т.н..Според мен е лесно,незнам вашата баба дали ще им хване цаката.Трябва да й проведете инстркутаж Wink

# 2
  • Мнения: 2 640
Правихме инструктаж, ама явно ще трябва да вземем някоя с по големи катарами. Количка с по големи катарами има в предвид Simple Smile не баба с по големи катарами Simple Smile

Последна редакция: сб, 12 юли 2008, 22:44 от nivear

# 3
  • Мнения: 2 616
В Премама и Рошко ходи ли да видиш  какво има? За Рошко ще ти трябва специален инструктаж как да го откриеш, но си заслужава, имат страхотни предложения, повечето от количките им не съм ги виждала в други магазини на града-последно една испанска си бях харесала, не ме питай за марката, даже не си правя труда да ги помня Simple Smile

За Макларан мислели ли сте? Тя е мъничка и компактна.

# 4
  • Мнения: 2 640
Хей Иве Simple Smile и в тази тема Simple Smile

да знаем го Рошко. Скоро не сме ходили, ще гледаме да го посетим. Благодаря ти за идеята Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт