мобилен гардероб

  • 5 147
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 45
Здравейте,
искам да попитам дали някой знае къде се продават тъй наречените гардероби, те са от текстил, имат  цип и няколко отделения вътре?
Мерси предварително!

# 1
  • Мнения: 71
Май в метро съм мяркала подобни  Thinking

# 2
  • Мнения: 1 731
В каталозите на Хоум Шопинг съм виждала преди време. newsm78

# 3
  • Мнения: 963
bornslippy, миналата седмица гледах в Практикер  Peace , даже мисля, че бяха няколко размера. Не са точно с плат, а с някаква промазана гадна материя... ама стават.

# 4
  • Мнения: 1 731
Да де .Те и в каталозите бяха с промазка на едни цветя май . newsm78 Ама може и в Практикер да ги има.

# 5
  • Мнения: 491
Ако си от Пловдив, от ляво на Метро има един магазин за дома- има спално бельо, мебели, кошове и мн.джунджурийки, та там гледах и са хубави. Ако някоя пловдивчанка се сеща как се казва магазина да каже. В София също трябва да има такъв магазин.

Последна редакция: нд, 13 юли 2008, 23:57 от vok

# 6
  • Мнения: 378
В ТСМ магазини

# 7
  • Мнения: 15
Ако си от Пловдив, от ляво на Метро има един магазин за дома- има спално бельо, мебели, кошове и мн.джунджурийки, та там гледах и са хубави. Ако някоя пловдивчанка се сеща как се казва магазина да каже. В София също трябва да има такъв магазин.
Магазинът се казва "ЮСК"

# 8
  • Мнения: 491
Ако си от Пловдив, от ляво на Метро има един магазин за дома- има спално бельо, мебели, кошове и мн.джунджурийки, та там гледах и са хубави. Ако някоя пловдивчанка се сеща как се казва магазина да каже. В София също трябва да има такъв магазин.
Магазинът се казва "ЮСК"


 Peace

# 9
  • Мнения: 1 527
Има  ги в Метро,Бриколаж,Практикер.Ако някой си е купил вече ,това чудо въобще  върши ли работа?

# 10
  • Мнения: 2 163
Ако си от Пловдив, от ляво на Метро има един магазин за дома- има спално бельо, мебели, кошове и мн.джунджурийки, та там гледах и са хубави. Ако някоя пловдивчанка се сеща как се казва магазина да каже. В София също трябва да има такъв магазин.
Магазинът се казва "ЮСК"


 Peace

JYSK

Общи условия

Активация на акаунт