атопичен дерматит

  • 483
  • 3
  •   1
Отговори
здравейте синът ми е на 10 месеца има атопичен дерматит, който ту се обостря ту затихва провеждам лечение с линола фет и ползвам серията на мустела за атопична кожа.В момента сме в период на обостряне и лекарката ни изписа някакво хомеопатично лекарство - Arsenicum album.Каза ми че е помогнало на едно детенце.Искам да попитам някой ползвал ли го е .Прочетох че се използва за лечение на псориазис

# 1
  • София
  • Мнения: 2 801
Хомеопатичните лекарства не се изписват по начина, по който описваш и са индивидуални за всеки пациент. Ако решиш да го лекуваш с хомеопатия, най- добре се обърни към класически хомеопат.

# 2
  • Мнения: 1 085
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=283885.new

Тук има тема за лекарството.

# 3
Разпитвала съм за хомеопат в града , но ми казват че няма .Лекарката ме предупреди че може и да не помогне, но прави опит преди да ни изпише Зиртек.Хич не ми се иска да се лекуваме с него.Четох че влияе върху нервната система.Правя всичко възможно за лечение - късно захранване,строга диета / даже менюто ни е много бедно/,все още се кърмим и до скоро бяхме много добре всичко беше изчезнало, но от 5 дни целият е в ранички и не знам от какво

Общи условия

Активация на акаунт