Боядисах прането!

  • 5 109
  • 33
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 097
Един панталон ми е пуснал и боядисах прането в ужасни петна - кафеникаво-зеленикави  ooooh!
Сега го пуснах отново, но с предпране и на по-висок градус. Ако и това не помогне, какво да правя? Окепазих две от любимите ризи на мъжа ми  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 1 187
Има едни кърпички,които са точно за цветно пране-улавят петната.Не съм ги пробвала обаче.. Rolling Eyes

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 214
Опитай с Вениш - при мен помогна!

# 3
  • Мнения: 606
Честито.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097

 Stuck Out Tongue Winking Eye

Хубави новини за ризите на мъжа ми  Grinning Всички петна са изчезнали!
Мерси все пак  Simple Smile Дано не ми се налага да се възползвам от съветите ви за в бъдеще  Wink

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Нати радвам се , че си спасила положението Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 1 402
Аз също в такива ситуации използвам Vanish за бяло пране, дори и да има цветни дрехи и оставям да изсъхне на слънце. Иначе знам за един препарат ЛОК се казва, но не знам откъде майка ми го купува, тя с него маха всякакви петна....

# 7
  • Мнения: 278
При мен почти не се случва , тъй като разделям прането по цветове и тъкани- бяло с бяло и в краен случай кремаво , синьо със синьо финно със финно , и т.н. Гледам  . Но ако случайно стане нещо такова ползвам Сано против петна.

# 8
  • София
  • Мнения: 7 097
При мен почти не се случва , тъй като разделям прането по цветове и тъкани- бяло с бяло и в краен случай кремаво , синьо със синьо финно със финно , и т.н. Гледам  . Но ако случайно стане нещо такова ползвам Сано против петна.

И аз така правя и не ми се беше случвало досега. Хем погледнах, че на панталона пише, че може да се пере на 60 градуса  Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 93
И аз така правя и не ми се беше случвало досега. Хем погледнах, че на панталона пише, че може да се пере на 60 градуса  Crossing Arms
На 60? Аз на повече от 50 дреха не пускам - нали затова са измислили разните му там скъпи прахове и препарати за почти студена вода, че да не се налага да си варя дрехите всеки път, когато се омърлям някъде. На 60 само чаршафи, и то не финните такива. Иначе им се разказва играта на съвременните тъкани...

# 10
  • Мнения: 3 621
Радвам се че си спасила ризите на мъжа си
Има едни кърпички,които са точно за цветно пране-улавят петната.Не съм ги пробвала обаче.. Rolling Eyes
Тези кърпички помагат помагат много, обаче ако ги сложиш предварително в прането, за вече боядисано няма да свършат работа

Другото което аз правя е , новите дрехи в който се съмнявам че ще пуснат, първия път задължително пера на ръка

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
 hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy Споко, няма жена, на която да не й се е случвало! Само такива, които не си признават!

# 12
  • Berlin
  • Мнения: 11 229
ще се възползвам и аз от съветите ви Simple Smile, ако стане някой фал. последния път боядисах всичките ни бели чорапи.. след това вече раделям бяло от цветно.
а този ЛОК май е на Амуей и ще ми дойде малко скъпичко.
вениша дали ще свърши работа за една жълта риза, дето я пуснах с едни дънки  и стана.. ужасна? Sad

# 13
  • Мнения: 3 966
Има едни кърпички,които са точно за цветно пране-улавят петната.Не съм ги пробвала обаче.. Rolling Eyes
Не спасяват вече боядисано  пране  Naughty А се слагат с цел да не се боядисват Rolling Eyes Ама и пак няма голяма файда от тях .

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Изпери боядисаните дрехи 3-4 пъти на по-високи градуси и боядисаното трябва да падне! Аз така хубаво баях боядисала цялото бяло бельо на моичкия в розово!  Crazy Толкова секси ми изглеждаше с розов потник, розови слипове и розови чорапки!  Heart Eyes Ама то взе, че падна боята и сега аз не го харесвам, а той-ДА!  hahaha Joy Joy hahaha Joy

Общи условия

Активация на акаунт