Бургаски кърмачески срещи - II част

  • 27 179
  • 456
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 267
                                            Бургаска кърмаческа дружина  



                                                       
Мери и Ива
addi и Цвета
Бунгичка и Максим
herelina и Станислав
Лилита и Ванко
moonlady и Нора
Гогуна и Георги
Никки и Петър
Reni27 и Мая
Шушона и Ивчо
Krasi72 и Деница
kalka и Мария
nikol5 и Симеон
antineq и Коко
Ани и Никола
eovin и Микаела
evanik и Никола
Нарина и Пламена
mira (vatan 1919) и Иван
valentinа db и Валери
Ренито и Галин
bebe jeni
                                             

# 1
  • Мнения: 1 267
Пускам нова темичка. Дано е повод за повече кърмачески срещи, съвети, помощ, отколкото с уговорки за срещи, които не се състоят, честитки и т.н. Не че има нещо лошо в това, но смисълът и целта на темата понякога се изместват. Всички нови майки и кандидат такива са добре дошли.  Списъкът не е актуален. Трябва да поработя върху него.
Успешно кърмене!

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 675
Ане, благодарим за новата темичка! Hug Добре си го казала. Винаги има нужда от обмен на информация, съвети и т.н. А, и ССК наближава.

Чакаме уговорка за среща.

# 3
# 4
  • Бургас
  • Мнения: 316
Ани,
идеята ти е чудесна. Предлагам ако някой е ходил на истинска кърмаческа среща да сподели как обикновено протичат те, за да се постараем и ние да се  подготвим както си му е редът.

# 5
  • Мнения: 8 242
Ние сме в Бургас до края на месеца Simple Smile Ако организирате нещо свиркайте  Hug
Много ще се радваме да ви видим  Heart Eyes

А за това как протичат срещите.. В Пловдив определяме Тема за срещата, но винаги помагаме и отговаряме на всякакви въпроси и проблеми Simple Smile

# 6
  • Мнения: 593
Чакайте и аз да се запиша набързо, че да не стана бивша кърмачка докато се наканя ... Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 725
Цитат на: Sinara в събота, 21 юни 2008, 09:04
Аз да питам има ли тук  майчета  от района от Сан Стефано до Борисовата?

И аз съм сравнително близо до Борисовата, само че в обратната посока към Фердинандова, по-точно до бившия р-т Стария елен.
Благодаря на Ади за линка към този форум. Аз съм от февруарките, Мери ми беше казала, че има форум на бургаските кърмачки и аз уж търсих, но явно не където трябва. Аз също излизам надвечер - общо взето след 17ч. и към 21ч.най-късно гледам да съм вкъщи. Ще се радвам да се срещна с вас в Морската или другаде, където определите! Особено днес, съм се понаспала (като никой път), защото Настя заспиваше след кърменията. На обяд, обаче, като и се приспа, пак стана много крива, не може да заспи сама и ако я оставя ще реве до скъсване. И се наложи да я сложа в слинга пак - единственото спасение, добре че наскоро си взех от нета слинг-шал и ми е малко по-удобно, не че не се иска здрав кръст, де. От известно време съвсем не може да заспива самичка, аз се надявах малко по малко да я израства тази ревливост, но то по-зле стана. Някъде четох, че около 5-6 мес. има такъв труден период. Ох, дано след това да ми даде малко мира! Хайде, стига съм се оплаквала, че предполагам много от вас имат повече от едно дете и не ми се мисли как се справят!
Приятен ден на всички от мен и Настя!
 

# 8
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Това не трябва ли да е трета част на темата? newsm78

# 9
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Desi sunshine, през деня на Борисовата ли ходите?

# 10
  • Мнения: 1 725
Привет на всички! Синара, през деня не излизаме. Само след 17ч. в центъра или Морската, може и на Борисовата, ако има компания  Wink Ако ми ти излизаш вечер също, мога да ти пратя тел.си на лични или ти ми прати своя.

# 11
  • България
  • Мнения: 3 621
A, нова темичка  Wink

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Записвам се и аз и дано тази тема наистина е в помощ на майките, които кърмят и се нуждаят от съвети. То аз от няколко месеца вече не съм за тук, ама пък с радост бих предала опита си и споделила тревогите и радостите си относно кърменето. Надявам се скоро да се осъществи среща с голямо присъствие  Naughty

Ние сме в Бургас до края на месеца Simple Smile Ако организирате нещо свиркайте  Hug
Много ще се радваме да ви видим  Heart Eyes

Много ще се радвам да се видим!

# 13
# 14
  • Мнения: 307
Здравейте,момичета!И аз да се присъединя към вас с моето кърмаче Grinning

Общи условия

Активация на акаунт