maybe baby

  • 2 298
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 849
Здравейте,момичета!помните ли онези апаратчета maybe baby?днес една колежка ми донесе такова,но няма спомен как се използва,дали сутрин или вечер.ще ви бъда благодарна,ако знаете как се зползва да споделите. newsm03 newsm51

# 1
  • Мнения: 2 849
благодаря.май наистина се влияе от киселинноста,защото днес веднъж показа папратови разклонения,втория път не...  bouquet

# 2
  • Мнения: 804
Bre? Kakwo e tova 4udo na texnikata  newsm78 Oswtlete me  bouquet
P.S. Sorry za latinicata,myja mi sloji LINUKS i ne moga da se oprawq newsm47 smihesorry

# 3
  • Мнения: 7 718
Хич не му вярвай. Имаше преди тема за това апаратче - само отрицателни отзиви.

# 4
  • Мнения: 7 803
необходимо е 4 часа да не се яде, пие или пуШи инче времето няма zначение
а след като го имаШ опитай успех

# 5
  • Мнения: 3 154
Ради, сутрин е най-добре след като станеш, но преди да си яла, мила съби и т.н.

Смайли това е едно като микроскопче - плюнчиш стъкълцето и гледаш - ако се появят папрати значи ову-то е близо... Обаче наистина лоши отзиви има за туй чудо Confused
(ползвай Кредор за кирилицата - намира се горе в ляво от поленцето за писане)

# 6
  • Мнения: 479
Аз го ползвам и съм доволна. Само сутрин рано - преди ядене, миене на зъби и каквото и да е. Хубавото е, че отчита още преди да настъпи Ову-то, по време, и след това също.

# 7
  • Мнения: 7 803
и аz съм доволна  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 588
Eто това е една от старите теми по повод на това микроскопче.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=17444.msg329494#msg329494

# 9
  • Мнения: 479
Да ти кажа, в началото не го ползвах както трябва и бях доста разочарована. Захвърлих го за известно време, но после се научих, че ако всяка сутрин си правя теста преди да съм яла, пила, мила зъби и т.н. и горе-долу по едно и също време - се оказа доста добър. А пък си има и чалъм - не трябва нито прекалено да плюнчиш стъкълцето, нито пък да е съвсем малко. Пък и трябва много добре да изсъхне - поне 15 мин. и тогава отчитай. Абе човек се научава на всичко... Laughing

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Моля Ви кажете от каде мога да си го купя!Проверявала съм в няколко аптеки но няма такова нещо!

# 11
  • Мнения: 2 849
Моля Ви кажете от каде мога да си го купя!Проверявала съм в няколко аптеки но няма такова нещо!
преди време срещах рекламите му по телевизията и се поръчваше по телефона.на мен ми го даде колежка,ще я питам от къде е. Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 7 803
в аптеките на санита мисля

# 13
  • Мнения: 4 324
Моля Ви кажете от каде мога да си го купя!Проверявала съм в няколко аптеки но няма такова нещо!

В съседния форум, обсъждахме подобен въпрос. Ето ти линк към темата
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=31394.0
Вътре има и линк към сайт за поръчване на подобни микроскопчета оп интренет и са дадени и телефони.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Благодаря за информацията момичета! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт