Отворен прозорец през нощта?

  • 4 648
  • 72
  •   1
Отговори
  • София-Света Троица
  • Мнения: 207
Бебето ми е на почти 2 месеца вече,но много ме е страх да отварям прозореца на стаята където спим вечерта защото е къпан и ме е страх да не изстине.Обаче става толкова топло..27-28 градуса и направо едвам спим ние от жега SadВъпроса ми е вие отваряте ли прозорците вечер?

# 1
  • Мнения: 4 784
Отварям. Все пак 27-28 градуса си е доста жега. Внимавай да не е на течение детето.

# 2
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Акo прозорецът не е до креватчето и течението не минава директно от там, то не виждам какъв е проблемът. И вие и детето ще спите по-добре, защото 27-28 си е топло Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 159
Отварям- гледам само да не става течение. Една нощ не знам защо реших, че е хладно- малката се събуди през нощта, беше й топло. Оттогава го оставям отворен. А през деня когато спи работи климатик на 25 градуса, насочен да духа нагоре, тя спи отвита и досега да чукна на дърво съм нямала проблеми.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 294
Отвори си прозореца, за да спите спокойно всички и детото и вие.

# 5
  • Мнения: 3 306
Отвори си прозореца, за да спите спокойно всички и детото и вие.
   ако става течение сложи обиколниците на креватчето  Hug 

# 6
  • Мнения: 1 080
Само гледай да няма течение и не мисля, че е проблем.
Все пак е гадно и да му е топло.
 sweating sweating sweating

# 7
  • Мнения: 1 671
И двете ми деца спят приблизително откакто направиха 1 месец на открехнат или отворен прозорец. Синът ми е роден октомври, дъщеря ми - февруари. Щом ни изпишеха от болницата (най-кофти от цялото раждане беше ужасната жега в болницата) постепенно започвах да отварям прозореца по малко да свикват и съответно през ноември и март вече си спяха на открехнат прозорец, а в момента всичко в къщи е отворено и дори става течение. Креватчетата са им под прозорците при това  Mr. Green. Ние сме семейство "моржове", дори през зимата във всяка стая прозорецът е открехнат, парно не се пуска, а и аз, и мъжът ми шляпаме боси по теракота. Така че децата трябва да се научат да виреят в нашата среда  Wink. Затворя ли прозореца - имам чувството, че някой ме задушава.
Децата не са боледували сериозно досега, само големият пролетта се беше разсополивил и разкашлял за малко.

# 8
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Да отварям го.

# 9
  • Мнения: 2 111
Спим на отворен прозорец,леглото е с обиколници,детето спи по боди само,не търпи завивки.

# 10
  • Мнения: 27 524
Разбира се. Както и спим понякога нощем изцяло навън с толкова малко бебе. Няма по-хубаво от това.  Peace Стига закостенелости  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 83
ДА,ние съЩто спиме на отворен прозорец,няма проблем стига да не става течение,то е най -опасно!!!

# 12
  • Мнения: 5 393
Иво е роден през Август. Спяхме на отворена балконска врата от самото начало, иначе беше невероятна жега. Креватчето му беше на завет, не ставаше течение, и имаше свеж въздух в стаята.

# 13
  • София
  • Мнения: 259
Аз ще се задуша ако не е отворен прозореца, и малката също сигурно, тя така или иначе спи отвита по цяла нощ. Даже когато е много жега отварям и вратата на стаята нарочно, за да става течение иначе не се издържа, не знам вие на тези температури как оцелявате на затворено. Честно казано не мисля, че е особено комфортно и полезно, да се спи или седи на задушно и горещо и никакви приказки за течение и настинки не могат да ме разколебаят по въпроса.

# 14
  • Мнения: 411
Прозорец оставям отворен в другата стая.В нашата,където е бебо не мога понеже кошарата е под прозореца.Но климатика,пак в другата стая,работи.Иначе не се спи.

Общи условия

Активация на акаунт