пикник в горичка с рекичка в софия КЪДЕ ?

  • 2 405
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 329
здравейте,много пъти съм получавала безценна информация от вас,  хората от този сайт,много ви моля и сега да се отзовете.търся местенце максимално близо до софия за пикник ,но ми се искаше да има и някое поточе,водопатче или нещо подобно...много ще съм радостна ако знаете такова и ми го кажете....благодаря ви Grinning   

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Аз съм ходила на пикник в Железница, на има-няма 30 минути от София, след Бистрица. От селото се тръгва в посока х.Академика, но след около 15тина минути се вижда реката и можеш да се отклониш и да си намериш местенце. Мястото е хем близо до селото, хем си сред природата. Не е пусто, отмарящи хора има, може би само неприятното е, че тъй като е близо до селото, може да има кърлежи, аз не съм имала проблеми, но знам ли...възможно е.
 

# 2
  • София
  • Мнения: 803
Локорско, има и водопадче , има и рекичка има и  много красиви мегалитни скали в червено.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 780
След Кокаляне по главният път посока- Самоков има много приятни местенца на една рекичка, даже може и малки рибки да се хванат ако има малки рибарчета  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт