останал сам ...

  • 6 276
  • 94
  •   1
Отговори
Не знам дали и изобщо да започвам, но щом съм започнал .....
няма да влизам в подробности за сега, за да не става много ясно кой съм ...
с думи други, жена ми ме напусна. Остави ме с детето сами .. сам ... не иска да чува за мен, иска да вземе детето. Замина за друг град и не иска да поговорим ..  толкова много ли съм я разочаровал .. толкова ли съм я наранил ...
Мислех си,че правя всичко за нея ... финансово стабилен съм и съм се стремял да давам всякакъв вид удоволствия ... екскурзии в страната и чужбина, пикници, почивки ... стремях се да бъда до нея винаги ... и исках да .. кой не иска ... исках вниманието и .. нежност .. страст ..
Грижеше се за детето и домакинството без да имам право на каквито и да е забележки ..... няма друга такава жена  ...
Опитах се да отвърна със същото ..... сега се оказа,че нищо не съм правил както трябвало ... нищо не било това, че сме кръстосали Европа и България ... винаги съм искал нейното мнение за всичко - не съм бил взел едно решение сам ... всичко ... всичко съм направил грешно .. и нямало път назад ....
защо .... какво ... не какво трябваше да направя .. какво да направя за да бъде пак при мен ... при детето ни ... ще си вземе и детето, защото е нормално да бъде при майката ..... не и отказвам нито едно обаждане по телефона да го чуе .... опитвам се да я накарам да дойде да поговорим ... стена ....
само казва, че ще дойде да си вземе детето .... и дрехите ценностите ... това ли бях .. дрехи и ценности ... защо .....

# 1
  • Мнения: 3 423
Как така ще ти вземе детето, бе?
Нали тя ви е напуснала, това може
за съда да е доказателство, че не е
сериозна майка, аре, тебе не е толко
страшно, че те е оставила, но детето...

А може просто да е срещнала някой и
да се разкъсва от скрупули, но все пак
да реши, че ти си й по-ценен, и да се
върне при теб. Но може и да си й писнал.
Случва се. А замислял ли си се, че преди
една жена да предприеме някаква такава
крайна стъпка, е опитвала отчаяно всички
останали варианти да спаси връзката си, а
мъжът се сеща да опитва всички варианти
едва когато връзката отчаяно е приключила.

# 2
питам се всяка минута .. когато гърлото ми е пълно .. всеки път когато детето ме дари с усмивка и после се обърна на другата страна ....
твърди че няма друг мъж .....
а пред съда ... може да каже каквото си иска ... и съдът ще и повярва .. майка е ... и сега си го иска детето ....
не искам да ходя в съдът ...

# 3
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Рядко жена зарязва всичко така изведнъж и решително. Особено когато няма проблеми. Я хубавичко си помисли къде си сгафил. Като няма друг мъж, да не би да има друга жена?

# 4
  • Мнения: 740
Разбирам, че ти е тегаво, но никъде не споменаваш някакви неразбирателства имахте ли, проблеми, обичаш ли я...заради детето няма смисъл да се поддържа семейство само като илюзия за такова.
И как така ей така изведнъж се е разочаровала?
Не сте ли говорили преди да се изнесе?

# 5
разбира се, че я обичам .. но това едва ли е достатъчно
разбира се, че сме имали неразбирателства, къде ги няма ..
мислех си, че ги изглаждаме ...
чух много неща от устата и .... афектирана или не .. изсипа много неща в/у мен ...
имало е междуметия, че може да се изнесе ... но никога не са имали и капка сериозен характер ...
да обичам я ...... обичам да бъде до мен ... до детето ....

# 6
Рядко жена зарязва всичко така изведнъж и решително. Особено когато няма проблеми. Я хубавичко си помисли къде си сгафил. Като няма друг мъж, да не би да има друга жена?
прекалено съм влюбен в нея за да има друга жена .. разбира се,че съм поглеждал други жени, аз не съм сляп, но никога и през ум не ми е минавало да бъда с друга жена ...
къде съм сгафил ... във всичко според думите и сега ...
как да я накарам да се върне се питам . ....

# 7
  • Мнения: 3 423
Щом няма друг мъж, значи може би
просто й е писнало от тебе или има
нужда от почивка. Успокой се само.
Светът не свършва.

как да я накарам да се върне се питам . ....

Няма как, ако сама не иска. Свикни с това.

# 8
Щом няма друг мъж, значи може би
просто й е писнало от тебе или има
нужда от почивка. Успокой се само.
Светът не свършва.
без да си мислиш, че те нападам - теб напускали ли са те ?
губила ли си това, заради което правиш всичко ... не не съм на 16 и на 26 не съм ....

# 9
  • Мнения: 1 329
Рядко една жена хей така решава и напуска мьжа и детето си. Трябва да и е писнало много...

# 10
Рядко една жена хей така решава и напуска мьжа и детето си. Трябва да и е писнало много...
явно да ... и сега  ...

# 11
  • Мнения: 3 423
без да си мислиш, че те нападам - теб напускали ли са те ?
губила ли си това, заради което правиш всичко ... не не съм на 16 и на 26 не съм ....
Не, не са ме напускали. Впрочем, като
казваш, че си правил всичко за нея, тя
дали дефинира "всичко" по същия начин?
И защо чак сега се сещаш да се тревожиш?
Сигурна съм, че те е предупреждавала вече...

# 12
  • Мнения: 474
Рядко една жена хей така решава и напуска мьжа и детето си. Трябва да и е писнало много...
явно да ... и сега  ...

Щом жена ти е изприказвала един тон приказки на раздяла, под афект или дълго сдържано, помисли над това, което ти е казала. Всичко си правил грешно- но в какъв аспект? Какво е липсвало на така хубавия ви живот? Ти си чул думите й, анализирай ги и виж, дали можеш да промениш нещо.
А за детето можеш да се бориш.

# 13
без да си мислиш, че те нападам - теб напускали ли са те ?
губила ли си това, заради което правиш всичко ... не не съм на 16 и на 26 не съм ....
Не, не са ме напускали. Впрочем, като
казваш, че си правил всичко за нея, тя
дали дефинира "всичко" по същия начин?
И защо чак сега се сещаш да се тревожиш?
Сигурна съм, че те е предупреждавала вече...
не знам дали е "всичко" според нея ... направил съм колкото съм можел ... изпълнявах всяко едно желание, което съм чул на глас ... дали ме е предупреждавала .. да правила го е, но винаги съм си мислел, че няма съвършени хора и забележките, които са били към мен са допустими и съм опитвал да компенсирам със нещо друго ...
Рядко една жена хей така решава и напуска мьжа и детето си. Трябва да и е писнало много...
явно да ... и сега  ...

Щом жена ти е изприказвала един тон приказки на раздяла, под афект или дълго сдържано, помисли над това, което ти е казала. Всичко си правил грешно- но в какъв аспект? Какво е липсвало на така хубавия ви живот? Ти си чул думите й, анализирай ги и виж, дали можеш да промениш нещо.
А за детето можеш да се бориш.
чух ги да ... грешно е всичко ...
това, че аз мислех за гиржа за семейството (финансова стабилност и материални блага) се оказа контролиране и подтискане
това, че исках за всичко нейното мнение се оказа слабохарактерност и безличност
това, че ... каквото и да си помислиш сега е лошо .. обърнато по друг начин и казано по другия начин ...
какво е липсвало ли .. според нея разбиране от моя страна ... мислех, че я разбирам и съм плътно до нея ... задушавал съм я ....
дали мога да променя нещо ? не знам .. няма в момента никой насреща ми за да мога да го обсъдя и да го направя ...
не ми дават много надежди за детето ... а и аз смятам, че то трябва да си има майка и татко ... едва ли ще мога сам да му осигуря всичко, от което има нужда това дете - внимание, забавления, грижа, показване на нови неща ..... и то неговите майка и татко ... едва ли мога да докарам нова жена в къщи и да му кажа - тате това от днес ти е мама и да очаквам тя да се грижи за него ... едва ли ще се впусна да търся друга ...

# 14
  • Мнения: 9 990
...слушай...незнам какво да ти кажа, много ми е познато, много.Някак-куп изисквания и все се менят, нали?
Дай ми моля те пример-какво според нея не си направил, какво според нея е трябвало да бъде и как си се опитал да го осъществиш.Ясно е, че няма съвършени хора и едно компенсира друго.Дай ми пример, моля те-имам нещо предвид. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт