На този модел дали се върти дръжката?

  • 942
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 616
MAG ENGLAND КУИНИ  http://www.shtarkel.com/m3.html

Като цяло ми допада, само дето не мога да разбера, дали се върти дръжката или коша евентоално.

Пък и отзиви някой ако има да споделя Hug

# 1
  • Мнения: 1 409
Ами то си пише,че има чупеща се дръжка,но явно не си погледнала.И по-надолу е показано как  дръжката се върти

# 2
  • до Бургас
  • Мнения: 100
Според мен не се върти, а се обръща само коша.

Ами то си пише,че има чупеща се дръжка,но явно не си погледнала.И по-надолу е показано как  дръжката се върти
Чупеща дръжка е тази,която само част от нея се пречупва, а не цялата да се превърта Peace

# 3
  • Варна
  • Мнения: 383
Едното от двете се върти -виж на едната снимка бебето е обърнато с лице , а на другата с гръб към дръжката.
Аз имам маг ингланд принцес рол и на нея се върти дръжката.
Ако мога да си позволя съвет-бутай такава количка с бебе вътре преди да решиш
или си купи по -евтина втора употреба-за да не ти е криво като решиш да я смениш Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 568
Върти се коша. А дръжката е чупеща се, т.е. можеш да я сгънеш през средата /в асансьора например/.
Аз имам Маг ингланд Роял, моделът е пак с такъв кош. Много съм доволна. Тази количка отгледа 4 деца. Бута се много леко и е супер джип за софийските улици, но е тежка за вдигане, в смисъл, че трябва някой да ти помага при качване по стълби.

# 5
  • Мнения: 1 616
аз, виждам че кошовете са в различна посока, ама става въпрос за 2та различни коша, а аз искам да знам примерно лятния мога ли да си въртя. 



# 6
  • София
  • Мнения: 568
И двата коша се въртят, дръжката - не.

Общи условия

Активация на акаунт