Магазини за бременни

  • 5 865
  • 12
  •   1
Отговори
Здравейте момичета! Мисля си, че ние бременните в България сме ощетени от гледна точка на модни линии за бременни. Как мислите имаме ли нужда от модна линия за бременни- дрехи за ежедневието и работа. Гледам сайтове от чужбина- просто дрехите им са невероятни. Моля споделете опит.

# 1
  • Мнения: 864
Аз си ходех с гащеризони и си ми беше идеално.
Не съм се чувствала некомфортно,а и не бих  дала луди пари специално за дрехи за бременни!

# 2
  • Мнения: 25
Ана, така е. Има линия за бременни в Бенетон, има и в Зара, но тъй като я няма в България, аз лично смятам да ходя до Солун на пазар. А иначе попаднах на един сайт, български, имат и магазин. http://www.boyorgirl-bg.com/

# 3
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Има магазини за бременни, аз, от прима виста се сещам поне за 5 такива.

# 4
  • Мнения: 4 290
To, че има магазини за бременни - има, но дрехите които предлагат са доста, как да се изразя, грознички.  Crazy
Аз обаче никак не се чувствам ощетена, защото модата в момента е такава, че има всичко за всеки. Туники, рокли, панталони с много ниски талии и ластици, всякакви интересни и сладки клинчета, които могат да се комбинират с всичко...
За разлика от първата ми бременност преди пет години, когато наистина се озорих, но пак не опрях до гащеризоните.  Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 934
Според мен модата в момента е много благосконна към бременните. Във всички магазини има поли на ластик, роклички,туники, по-дълги потници и блузки. Аз за сега имам само един панталон от магазин за бременни.Купих си рокля,пола,потник от съвсем обикновен магазин. Може би са проблемни последните месеци!?

# 6
  • Мнения: 2 111
От магазини за бременни съм си купувала само панталони и дънки.
Иначе блузки и потници има във всеки магазин и все се намира нещо,което да е удобно за носене.

# 7
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Аз също съм купувала само дънки и панталони от магазини за бременни , а иначе блузи и рокли съм си взимала от обикновенни Peace

# 8
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Дайте координати на магазини за бременни в София, моля ви!

# 9
  • Мнения: 30
Аз също съм си купила само панталон от магазин за бременни и понеже беше за по-хладно време, му взех горната част-ластика, и го заших на летен панталон от нормален магазин само че по-галям размер, а е и по-евтин.Блузки и с дълъг, с къс ръкав си купих от нормални магазини. Можеш да провериш на Пиротска  към бул. Хрис то Ботев близо до пазара Кирков,  също на ул.Княз Борис мисля че беше където върти трамвай №5 зад Съдебната палата,  близо до него има още един но не се сещам как се казва-беше перпендикулярна на Витошка, но можеш да минеш и по Княз Борис нагоре от този който ти писах че се намира на трамв.линия. Има щанд за дрехи за  бременни  и в Малкия ЦУМ, а можеш да намериш дрешки и в магазините за индийски стоки-също в малкия ЦУМ, на Графа има 2 такива. Дано съм ти била полезна и успих с покупките и леко бременеене! Hug

# 10
  • Мнения: 326
Дайте координати на магазини за бременни в София, моля ви!

Имам много актуална информация за най-новия магазин за бременни в София . Ще го отворят утре - има доста интересни дрешки за бременни, дънки, официални рокли, туники, бельо-много добро за бременни, страхотни колани за поддържане на корема в последните месеци от бременноста, също и бодита за бебенца  Simple Smile Голяма част от стоките доколкото знам са италиански. Направи ми впечатление, че бодитата за бебета са с две години гаранция на копченцата и против усукване на плата.
Магазина се намира в СкайСити Мол, в Гео Милев , на нивото на подземния паркинг, срещу касите на Фантастико.
Надявам се да съм помогнала   Simple Smile  Simple Smile

# 11
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Дайте координати на магазини за бременни в София, моля ви!

Имам много актуална информация за най-новия магазин за бременни в София . Ще го отворят утре - има доста интересни дрешки за бременни, дънки, официални рокли, туники, бельо-много добро за бременни, страхотни колани за поддържане на корема в последните месеци от бременноста, също и бодита за бебенца  Simple Smile Голяма част от стоките доколкото знам са италиански. Направи ми впечатление, че бодитата за бебета са с две години гаранция на копченцата и против усукване на плата.
Магазина се намира в СкайСити Мол, в Гео Милев , на нивото на подземния паркинг, срещу касите на Фантастико.
Надявам се да съм помогнала   Simple Smile  Simple Smile

Страхотно! Живея в Слатина, работя в Дървеница, и въобще не ми остава време да ходя из центъра. Така че ще преслушам този, и може да му стана постоянен клиент. Благодаря ти!

# 12
Зная само 3 магазина във Варна и трите са с едни и същи модели и са ужасни! Вече съм се отчаяла и не зная къде да търся! А искам само едни дънки или панталон за бременни, които в крачол да не ми стоят като торба  Rolling Eyes Моля, млади майки помагайте със съвети къде да отида! Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт