Въпрос за OSB плоскости?

  • 12 048
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 852
Здравейте.Интересуваме някои от вас използвал ли е OBS плоскости.Става въпрос за под на една вила,който искам да го направя с тези плоскости.Интересуваме дали са подходящи за под,дали ще поемат цялата тежест от мебелите,с какви размери /предполагам че е на листя/са листята?И евентуално някакви цени и магазини да ми кажете.За София става въпрос.Събирам всякакво Инфо и предварително благодаря на всички.

Последна редакция: пн, 14 юли 2008, 14:16 от malinka84

# 1
  • София
  • Мнения: 318
Ние слагахме на свекър ми на стаята преди 1 месец. Цената беше 21 лв за лист, а той е 3 кв. Само, че сме ги купили от Враца, за София не знам магазин.

# 2
  • Мнения: 468
 Ето тук: http://www.kronospan.bg/products/category.phtml?cat_id=32 малко инфо. Доколкото знам продават в Практикер и Бриколаж също.

# 3
  • Мнения: 852
Много благодаря момичета.
kamelia1982  добре ли стана?Искаме да е нещо хем не много скъпо,хем горе-долу да стане добре и свежо,защото не е за нас.

# 4
  • Мнения: 852
kamelia1982  разбрах ,че са с различна дебелина,вие каква използвахте?

# 5
  • София
  • Мнения: 318
Не съм много сигурна, но май беше 11мм. Стана хубаво, но го лакирвахе първо и от двете страни. То пода е изцяло закрит от мокет, иначе ако искаш да се виждат плоскостите ще трябва да се китосва (май тази е думата).

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Защо да се китосва? Има такива които са шлайфани и лакирани. На пипане са си гладички.
malinka84, най-добре иди в Практикер /там със сигурност ги има/ да ги видиш на живо.

# 7
  • Мнения: 852
Благодаря ви  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт