Фирма за мебели Грейс М - София

  • 2 484
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте момичета,
порових се доста в библиотеките с темите, но не открих никъде информация за фирма Грейс М. Предстои ми цялостно обзавеждане, така че се двоумя към коя фирма да се насоча - Грейс М (имат щанд в Нова Деница, а офисът им е на бул. Цар Борис III) и Класик. В Грейс М много ми допадна отношението и професионализма на жената в Нова Деница, срокът за изпълнение и не на последно място цената. За съжаление нямам никакви отзиви за качеството на изпълнение, а изложените мостри по-скоро ме притесниха. В Класик - точно обратното - имам добра препоръка за качеството, но по останалите показатели не ми допадат...
Ще съм много благодарна ако някой има опит с Грейс М, пък и с Класик или с друга добра фирма за цялостно обзавеждане.

# 1
  • Мнения: 2 891
В какви финансови параметри се движи обзавеждането. На менедна фирма ми даде оферта за около 9 хил. за тристаен.

# 2
  • Мнения: 18
В момента се занимавам само с кухнята и който избера за нея ще се занимава и с останалите мебели. Нещата са много специфични, за това смятам, че е безсмислено да се говори само в цени.

# 3
  • София
  • Мнения: 748
За Грейс М да кажа. Жената наистина беше любезна и ни направи безплатно план на кухнята. Изпълнението, обаче, е средна работа. Ще трябва да стоиш чинно и да наблюдаваш как сглобяват, но от друга страна като се замисля, която и фирма да е, все ще трябва да наблюдаваш. Оценката ми е точно средна, не са лоши, но не са и върха. Планът им, обаче, беше супер, оползотвориха всяко кътче от кухнята, аспиратора, който ни избраха те, също е супер.

# 4
  • Мнения: 18
Благодаря за отзива! Ще имам предвид!

# 5
  • Мнения: 934
За Грейс М да кажа. Жената наистина беше любезна и ни направи безплатно план на кухнята. Изпълнението, обаче, е средна работа. Ще трябва да стоиш чинно и да наблюдаваш как сглобяват, но от друга страна като се замисля, която и фирма да е, все ще трябва да наблюдаваш. Оценката ми е точно средна, не са лоши, но не са и върха. Планът им, обаче, беше супер, оползотвориха всяко кътче от кухнята, аспиратора, който ни избраха те, също е супер.
smile3521 smile3506 smile3521
Мнението ми е същото!
Правиха ни кухнята преди 1г. Стана прилична, но можеше и по-добре. Не са много гъвкави, при монтажа им стояхме над главите и надзиравахме и добре, че стана така, че маса дефекти се оправиха!

# 6
  • Мнения: 18
Ох... така като ви "слушам" май ще се захвана с Класик...

Общи условия

Активация на акаунт