Какво бихте си купили?

  • 7 986
  • 160
  •   1
Отговори

Анкета

Какво предпочитате?

Опции:

  • out of space
  • Мнения: 8 569
Въпросът ми е принципен, далеч съм от осъществяването на целта. Мъжът ми би инвестирал в джип, аз във вила, но задължително на морето. След този разбор стигнахме до извода, че 70 000 преко сили и някога си има минимален шанс да спестим, но 140 000 си е 100% невъзможно. А всеки държи на предпочитанието си...

Вие какво бихте избрали?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 005
Определено вила!  Peace Ако може ,обаче , в Гърция, че е по-дълъг сезона и ни е по-близо.

# 2
  • Мнения: 3 423
Продай мъжа и си купи по-скъпа вила.

# 3
  • Мнения: 4 916
Вилата, разбира се.

# 4
  • Мнения: 740
Продай мъжа и си купи по-скъпа вила.
Joy newsm10

# 5
  • София
  • Мнения: 1 809
Нито едно. Вилата никога няма да се изплати, а джипа си е набутване, ако ще трябва да спестяваш за него. А и после си е разход.

# 6
  • out of space
  • Мнения: 8 569

Даваш ли 70 000?

# 7
  • Мнения: 307
Вила. И задължително на морето.  Може да се отдава под наем и с времето поне част от инвестицията ще се възвърне. А джипа си е само разход.

# 8
  • Мнения: 428
Хм, май всички сме за вила Laughing

# 9
  • Мнения: 2 477
70000 какво?Евро или лева?
Защото за 70000 лева неможете и гарсониера да си купите на морето.
Иначе ако имам колебания за какво да похарча определена сума пари,ниукога не бих се колебала.Разбира се че още един имот на морето ще е избора ми.Само че го искам на плажа.
Ама май влязох в друг ценови диапазон Thinking

# 10
  • Мнения: 4 841
Поне в моите очи ВИЛАТА побеждава безапелационно  Peace
1. От романтични подбуди - местенце за релакс, романтични вечери с половинката или пък щури купони с приятели...
2. От практични подбуди - недвижимото имущество е добра инвестиция, дори самата постройка да остарее морално в един момент, земята под нея си остава.
3. Както вече са казали - ако се отдава под наем, може дори да носи приходи, а джипът е само разходи.
4. Освен ако не е на ръба на някое свлачище, с вилата няма какво да се случи, докато джипът във всеки един момент може да се превърне в купчина ламарини, да бъде откраднат е т.н. и т.н.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 005
Абе ние всички сме за вилата, но мъжете ни сигурно ще са за джип.  Wink

# 12
  • София
  • Мнения: 38 211
Ако имам 70000 евро - веднага си купуваме апартамент, че вече ще полудеяяяя!

# 13
  • out of space
  • Мнения: 8 569
70000 какво?Евро или лева?
Защото за 70000 лева неможете и гарсониера да си купите на морето.
Иначе ако имам колебания за какво да похарча определена сума пари,ниукога не бих се колебала.Разбира се че още един имот на морето ще е избора ми.Само че го искам на плажа.
Ама май влязох в друг ценови диапазон Thinking

Аааа не, не, проучих! За 50 000 ЛЕВА мога да си взема двустайна сглобяема на с.Лозенец на 20 метра от брега. С все земята и обзавеждането. И не е единствената- има и по 30000 малко по на юг, но слагам 20 000 отгоре за ремнот и допълнителни разходи. То и джипове има по 30-50 000лв. 70 000 са например Ленд Крузер на Тойота, по 50 000 са Хюндай Сантафе или Нисан.

# 14
  • Мнения: 2 477
70000 какво?Евро или лева?
Защото за 70000 лева неможете и гарсониера да си купите на морето.
Иначе ако имам колебания за какво да похарча определена сума пари,ниукога не бих се колебала.Разбира се че още един имот на морето ще е избора ми.Само че го искам на плажа.
Ама май влязох в друг ценови диапазон Thinking

Аааа не, не, проучих! За 50 000 ЛЕВА мога да си взема двустайна сглобяема на с.Лозенец на 20 метра от брега. С все земята и обзавеждането. И не е единствената- има и по 30000 малко по на юг, но слагам 20 000 отгоре за ремнот и допълнителни разходи. То и джипове има по 30-50 000лв. 70 000 са например Ленд Крузер на Тойота, по 50 000 са Хюндай Сантафе или Нисан.

Незнаех че са толкова евтини имотите по южното черноморие.
При нас във Варна,за да си купиш апартамент на метри от плажа,цените започват от 1800-1900 евро на квадрат.

Общи условия

Активация на акаунт