ДОБРИ СТОМАТОЛОЗИ В СОФИЯ И В СТРАНАТА

  • 4 057
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте,
Искам да направим един бял списък за стоматолозите в БГ...

Ето и моя стоматолог:
Д-р  Диана Шишкова - София

" Д-Р ДИАНА ШИШКОВА - АМБУЛАТОРИЯ ЗА ИНДИВИДУАЛНАПРАКТИКАЗАСТОМАТОЛОГИЧНАПОМОЩ"ЕТ
Управител:
Област(РЗОК): РЗОК София - град
Община: СТОЛИЧНА
Населено място: ГР.СОФИЯ
Адрес: Р-Н ОБОРИЩЕ БУЛ.ЯНКО САКЪЗОВ №46 БЛ.1 ВХ.1
Телефон: 8432561;9433532

Много съм доволна от нея,много е внимателна с пациентите си.Обяснява всичко необходимо,както за процедурите,така и за предпазни средства,лична хигиена и т.н.Мисля ,че се занимава и с малки деца. Hug

# 1
Аз посещавам кабинета на д-р Филипова в София. Много съм доволна . Така ме предразполага а и болка никога не е имало. Преди да я срещна изпитвах ужас  от зъболекари , но тя някакси ми помогна да го превъзмогна . Кабинета е много приятен и се намира до хотел Плиска тел.0888977029. Мисля че няма да сгрешите ако й се доверите.

# 2
  • Мнения: 233
Дано Данов.

София
кв.Павлово
ул.Пирин планина12А
тел.02 855-9955
       02 855-9966

НЕВЕРОЯТЕН СПЕЦИАЛИСТ smile3501

# 3
  • Мнения: 14 133
Хоп и аз в темичката!!!  Wink
Добавям към белия списък на стоматолозите д-р Ева Атаян, Русе, ІІІ-та поликлиника, IV етаж.
Малкият ми човек казва, че е много внимателна. Аз също съм много доволна от вниманието и професионализма й.  Peace

# 4
  • Мнения: 5
СТОМАТОЛОГИЧНА КЛИНИКА "БУНАЯ"/гр. София - тел.:846-66-42   GSM:0885 510 888  newsm10

# 5
  • Мнения: 3 216
За Пловдив препорьчвам д-р Виктория Начева-Транспортна болница 0899364918. Много внимателна,тьрпелива и работи качествено. Цялото семейство сме й почитатели. Аз преди имах фобия от зьболекари,това единствената зьболекарка,при която ходя сьс желание и за моя радоста все по-рядко.

# 6
Аз бих препоръчал д-р Маневска.Много внимателна.,усмихната и винаги окуражаваща.Перфектната и работа и добрите съвети винаги са ми помагали.Екипа, с който работи е също на високо ниво.Кабинета й се намира на бул. Хр. Ботев до Военна болница.Мисля че няма да сгреши никой ако я посети.
                                                                                   тел. 620126

# 7
  • Мнения: 2 476
За Пловдив -Тракия препоръчвам д-р Красимир Бозов 0888939192 работи със ЗК,в ТЦ Сани на 3 етаж.  Много внимателен,обяснява,препоръчва,работи с лекота,без болка,каквато съм бъзла,сега вече не ме е страх от зъболекар!

Общи условия

Активация на акаунт