ПРОЩАПУЛНИК

  • 2 865
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 354
Здравейте момичета, сигурно има много теми, но не открих това което търся, а то е канят ли се гости за прощапулник. Свеки е далеч, а и не проявява интерес да види детето, та се чудя да я каня за това събитие което очаквам с нетърпение.

# 1
  • Мнения: 3 929
Да, канят се, най-малкото защото става по-весело. Сама можеш да прецениш, дали искаш да поканиш някой или не.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 585
Не е задължително да каниш гости. Може да сте си само вие. Както си прецениш. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 305
Ееее, без гости не е същото. И не е нужно да е свеки задължително.  Wink Макар че бабите обикновено са първа писта на такива събития. Много странно! Thinking

# 4
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
С гости е по весело.Но свеки щом не проявява интерес,
може и да не идва. Peace
Защо всички свекърви са еднакви?

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Аз знам, че се канят деца и така съм го правила и аз със много деца.

Последна редакция: вт, 15 юли 2008, 15:29 от slancetoo

# 6
  • Мнения: 1 289
Аз на прощъпулника поканих само моето и семейството на мъжа ми.После обикалях с питата и меда при приятели и познати.

# 7
  • Мнения: 9 973
като правя ще каня всички,а който иска да идва

# 8
  • Мнения: 2 658
Както прецениш и който искаш,но съм чувала,че е хубаво да има дечица.Или това беше zа погачата...?Не,точно zа прощъпулника е.

# 9
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
при нас се знае, че на прощъпулник трябва да има ходещи деца и мисля, че с повечко деца ще е по-весело, разни бабки, които неизявяват желание може и да не присъстват Wink

# 10
  • Мнения: 224
И аз знам, че е хубаво да има ходещи дечица. За други гости -  каквито на теб са ти на сърце  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 5 940
Ние не сме канили гости. Кръщене, рожден ден, прощъпулник, всичко стана около годинката. Просто не искахме да натоварваме финансово родителите на приятелчетата на сина ни, щяха сигурно да носят за пореден път подаръци, дори и да ги предупредим да не го правят.

# 12
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Не е задължително да каниш гости. Може да сте си само вие. Както си прецениш. Simple Smile
Правилно!

# 13
  • България
  • Мнения: 181
Правихме прощапулник на две части. Първия път - когато правих пита и я търкулнахме - бяхме само двамата с мъжът ми. Раздадох на съседите на етажа, на майка ми и на една нейна братовчетка - която срешнах случайно. После на РД-то и кръщенето (месец и полвина след това) му поставихме предмети да си избира - там имаше много гости.

# 14
  • Мнения: 10 983
Не сме канили гости.

Общи условия

Активация на акаунт