Работещи майки 2006 г. - тема 16

  • 18 609
  • 290
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 109
 
Hug  Мили мацки !  Hug



БЛАГОДАРЯ НА РАВИЯ ЗА ИМЕТО и НАТАЛКА за СНИМКАТА!!!
  bouquet  bouquet  bouquet




01   adiland- Ади; 27 години; гр. София – дъщеря Мария
02   Azzy- Azzy; инвестиции и строителство; гр. София
03   boriva- Боряна; 31 години; маркетинг; гр. София - син Преслав
04   Bezmerna - Даниела;27 години;логистика; гр.София - дъщеря Пресияна
05   Bubble79 - Мария; гр. София  - син Румен
06   C-3PO- Цачи; недвижими имоти; гр. Бургас - син Дениз (13.04.2006)
07   Дес- Десислава; учител по английски - дъщеря Вяра (24.01.2006) и бебка Християна (01.11.2007)
08   DessyM - DessyM; 29 години; гр. София - дъщеря Кристина
09   dew- Росица; 30години,гр.Смолян, дъщеря Гергана (21.07.2006г.)
10   EkaterinaM- Екатерина;  гр. София - син Михаил (24.02.2006)
11   fanita– Фани; гр. София; 27 години - син Георги (27.01.2006)
12   galiushana - Галя 32 г. секретарка гр. София - дъщеря Мариса (03.06.2006)
13   Ger4o- Ger4o; административен директор - син Иван
14   Ilenka- Елена; 32 години; уеб дизайн и мултимедия; гр. Русе - син Преслав и дъщеря Диляна
15   InochkaInochka - Инна; 34 години; управител на хотел; гр. Варна - син Томислав (13.11.1993) и дъщеря Бетина (12.04.2006)
16   Kabiv - Гери; 30 години; бранд мениджър; гр. София - син Никола (27.08.2006)
17   kalina na kayo - Калина; гр. София; учител по английски - син Калоян
18   kremena - kremena; 24 години; Photoshop обработка
19   Майра - Ирина; 28 години; програмист; Германия - дъщеря Ясмин
20   Миньон - Миньон; гр. София - син Иван
21   mrancho - mrancho; гр. Пловдив - син Стефан (19.05.2006)
22   nike - nike; ръководител химическа  лаборатория - дъщеря Ния (14.07.2006)
23   Vania P - pip; мениджър прадажби; гр. Пловдив - синове Пети (6 год) и Здравко (15.09.2006)
24   RAVIA - Наталия; 35 години; търговски представител; гр. Димитровград - син Димитър (16 год.) и дъщеря Йоанна (14.06.2006)
25   Telma - Telma; 27 години; гр. София- дъщеря Бояна
26   tzzzd - tzzzd; гр. София - дъщеря Джоана
27   ~ВАНЯ~ - Ваня; 26 години; менижър продажби ключови клиенти в млечна компания; гр. София - син Юлиян
28   velmar - Ани; 25 години; тонрежиьор; гр. София - дъщеря Дария (07.08.2006)
29   veselina_s_p - Веселина; 25 години; счетоводител; гр. София - дъщеря Магдалена (24.03.2006)
30   zaicheto- zaicheto; гр. София - син Никола (12.01.2006)
31   jd - Жана ,гр.София - синове Петьо и Митко

32   Moon Flower Поли, София, рекламна агенция. Син Виктор - 15.06.06
33  Вили  Вили , София , счетоводител 31 г. дъщеря Илияна 08.06.2006г.

AЛБУМЧЕТО
Потребителско име: ofismami
Парола: 2006


ОФИС ЧЕКМЕДЖЕТО
Потребителско име: ofismami
Парола: 2006bg





ЮРИДИЧЕСКИ СЪВЕТНИК
Юридически аспекти - майчинство
КОДЕКС за социално осигуряване
Семеен КОДЕКС
ЗАКОН за гражданската регистрация
ЗАКОН за семейни помощи
НАРЕДБА за работното време,почивките и отпуските

Детегледачки,ясли и детски градини:
Подфорум за детегледачки и домашни помощници
База данни за детегледачки в България!
Безплатни обяви за детегледачки
АНДИНЕЛЕ - агенция за детегледачки
Детска ясла за малки бебоци и по-големи дечица
Швейцарски въпросник за опознаване детегледачка / семейство, от Катя
10 въпроса които трябва да зададете на бъдещата детегледачка!


Детски клубове в т.ч. почасово гледане на деца:
кв. Лозенец - Детски парти клуб "Моето гардже"
кв. "Лозенец" - Детски парти клуб "Патета"
бул. "Витоша" - Детски парти клуб "Веселячета"
Борисова градина - Приключенски парк "Коколандия"
жк. "Дружба 2" - Парти клуб "Бел"
жк "Мотописта" - Детски център за забавления "Смехорани"
кв. "Гео Милев" - Детски парти център "Приказка без край"
жк "Люлин 5" - Детски круб "Мечо Пух"
кв. Банишора & ул. "Княз Борис I" 58 - Детски клуб "Мики Маус"
жк "Стрелбище" -  Детски парти клуб "Ментов носорог"
жк "Красна поляна" - Детски клуб "Малчо"
жк Младост 1 & 2 - Учебно-занимателен център "Оксиния"
жк "Сердика" - Детско студио "Мила моя мамо"
кв. "Стрелбище" - Детски парти клуб "Бъни"
кв. Гео Милев - Детски парти клуб "Слон балон"
кв. Гео Милев - Детски клуб "Тинки Уинки"
кв. Младост 2 - Детски парти център "Мечо Пух и Приятели"
кв. Лозенец - Детски развлекателен център "Двете феи", ул. "Страцин" 4, тел.: 02/ 961 66 55, 0897 83 54 83, 0887 97 18 10
кв. Лозенец - "Къща за деца", ул. "Миджур" 55, тел.: 02/ 963 14 26, 0887 254 504
жк. Бели Брези - Детски парти клуб "Барбарони", бл.17, тел. 958 19 95
жк. Манастирски ливади - Детски парти клуб "Барбарони", ул. "Казбек" 49, тел.: 855 79 99, 0888 800 740
жк. Младост 4 - Детски парти клуб "Кикирики", до бл.435, тел.: 02/ 974 18 99; 0895 60 17 09
жк. Младост 4 - Детски развлекателен комплекс "Камбаните", тел.: 02/875 90 16
жк Младост 3 - Детски развлекателен комплекс "Патиланци", тел.: 02/974 48 39, 974 49 63
кв. "Орландовци" - Детско студио "Кетхен", ул. "Съзнание" 3, тел.: 0888 72 27 27
кв. Илинден - Клуб "Пепеляшка, бл.135, вх.Д, ет.1, тел.: 02/920 48 87
кв. "Овча купел" 1 - Детски център "Мак Дак", между бл. 514 и бл. 522
жк. Редута - Детски клуб "Бодливко", ул. "Калиманци" 43, до парка Гео Милев, тел.: 0887 94 70 10, 0886 43 54 31
ул. "Кирил и Методий" 40 - Детски парти клуб "Дъга"





История на темите

ТЕМА 1ТЕМА 2ТЕМА 3, ТЕМА 4, ТЕМА 5, ТЕМА 6, ТЕМА 7, ТЕМА 8ТЕМА 9, ТЕМА 10, ТЕМА 11, ТЕМА 12, ТЕМА 13,
ТЕМА 14, ТЕМА 15

Последна редакция: вт, 15 юли 2008, 22:50 от Калинa

# 1
  • Мнения: 3 092
Темата за мен си е супер , няма какво да я поправяш. Laughing
Браво за което !  smile3501
Само да те помоля да ме добавиш .... Embarassed
Вили , София , счетоводител 31 г. дъщеря Илияна 08.06.2006г.
Благодаря ! Hug

# 2
  • Мнения: 1 138
ей тази е готина
working mother /https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png/
ама това със заглавието да сме финни и красиви май не се връзва?

# 3
  • Мнения: 1 584
Хайде и аз в новата тема  Wink

ние вчера хайманосвахме цял ден - излязохме в 10 сутринта и се прибрахме в 10 вечерта - откарахме цял ден разходки до един гьол и едно приятно малко градче във Франция. Минавахме нелегално границата - че бебата няма дори акт за раждане и не знам ако имаше граница дефакто как щяхме да обясняваме, че не сме я откраднали Joy снимки - по някое време като ги сваля Wink

Дундата е наддала последната седмица 500гр и стават общо 900гр от изписването досега #Crazy Няма и 3 седмици.
Та по този повод Кате - нито преди, нито сега ми е текла коластра преди раждането - преди кърмих 1г, надявам се и сега Peace

Гер4о, как мина тест драйва Wink

# 4
  • Мнения: 4 970
Добро утро и от мен Hug Хайде и аз да"скокна" в новата мемичка.Калинче- мерси Heart Eyes
Мислех че повече няма да съм на работна вълна, но......дорсмажорни обстоятелства в работа Crazy  ми объркаха плановете ooooh! .Няма да говоря по темата, защото още съм  бясна #Cussing out Close #2gunfire
Както и е да е ...Просължавам да очаквам отпуската си....неясно кога Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 1 240
Здравейте в новата тема, Кали   bouquet

Остават ми още 3 дни на тръстиката, а после 3 седмици отпуска. От кога ги чакам! Велмар, дано скоро да дочакаш почивката.

# 6
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 366
................................
ама това със заглавието да сме финни и красиви май не се връзва?

На мен ми харесва, даже е много подходяща

# 7
  • Мнения: 993
Запис в новата тема. Пуснах на мейла на Калина предложение за картинка.
Ще пиша по-късно.  Hug

# 8
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Ъъъъъ! Нова тема! Кали ,  bouquet  И картинката ми харесва!   bouquetГледам аз никой не пише в старата и не влизам изобщо Embarassed
Момичета, имам дископатия. Ама не съм ходила на скенер.Полудях при идеята да влизам в тръбата Shocked Сега уж ще почвам лечение, да видим докъде ще го изкарам. Sad

# 9
  • Мнения: 2 109
не мога да не споделя с вас тази прекрасна гледка:



ПП! Влизай в тръбата и не си прави експерименти, това е кошмарно болящо и те осакатява. и аз го имам. и аз се кумя на тръбата от около месец. сега реших август да ида, докато тати с кайо са на почивка.

# 10
  • Мнения: 993
Браво на Калина за бързата реакция по темата и на Равия за името!
Но, с похвалите - дотук. Сега към вас двете с болежките, малко другарска критика: хич не си мислете, че можете да пренебрегвате здравето си безнаказано! Не казвам да ставате хипохондрички като Катето и Герчо, ама и другата крайност не е хубава Naughty Марш в тръбата!

Майраааа, страхотни сте!  Heart Eyes
Герчо, сега официално и аз да те поздравя за новата кола: да си я караш със здраве и кеф и още едно детско столче да си напазаруваш като аксесоар към нея!  Simple Smile А сега следва да почерпиш, за да ти върви безаварийно - така казват в нашата фирма  Laughing

Аз напоследък нямам много свободно време и затова не пиша тук, но се надявам, че ще бъда разбрана и извинена. В събота се прибрах от семинар в 10:00 вечерта (платих на гледачката да остане извънредно) и подобно на Ваня установих, че в хладилника няма почти нищо, даже от хляба в кутията беше останала само една коричка. Обадих се в любимата си пицария, от където любезно ме информираха, че от 3 месеца не правели доставки по домовете и ме поканиха да си взема поръчката лично - е, принципно не ми пречи, ама как да зарежа бебето само вкъщи. Sad Следващ проблясък - притичах по чехли до съседната кръчма, където също така любезно ме информираха, че кухнята им приключвала в 10:00 и така успешно ме загубиха като клиент. Казах си, че като тяхната кухня затваря, моята не затваря Crossing Arms и поразсънена от емоции се хванах да готвя с наличните продукти. За 30-40 минути спретнах чудесна леща с къри върху канапе от ориз басмати. С чашка червено винце се получи идеална вечеря. eat
Неделята беше един щастлив ден, в който не се докоснах до компютър и се занимавах само с детето. Милият, беше толкова доволен да си играе с мама, че сега съвсем не иска да се отлепя от мен. Все по-интересен става. Вече и книжки четем. Любимата му реплика е "Кря-кря!" - опитва се да я повтаря и се залива от смях. hahaha
Ето, отчетох се подробно. От понеделник нататък няма нищо интересно - даже не съм готвила  Joy Вие сте.

# 11
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Майра, приказка! Heart Eyes  Наталка, майка за чудо и приказ си!  bouquetБраво на тебе! Аз по-скоро бих си легнала гладна, отколкото да се опретна да готвя,  особено ориз "нам си къв" Joy Joy Права си за градивната критика, вземам си бележка  Embarassed но това  с тръбата на този етап няма да стане, освен ако не ми сложат пълна упойка.  Naughty  Кали, аз почвам с лечението, ще те държа в течение за резултатите. Ако е успешно, те каня на бани, да се планцикаме заедно. Laughing Пък за болезненото не ми говори. Вече почти няма положение, в което да не ме боли. И да лежа не мога  Shocked    абе работа и това е!
Хубав ден от мен!  bouquet

# 12
  • Мнения: 3 092
Привети , привети !  wavey
Приятно проста като те изчетох как навсякъде те боли мъчно ми стана за тебе ...
И аз  февруари бях на скенер ... но на главата , така че не успяха да ме вкарат в тръбата , от която косата ми настръхваше ..... разбирам страха от скенера , но стискам палци за преборване  с него . Peace
Тези дни трябва да ходя да търся за тоалетната чиния по - малка дъска за малката , ама не знам каква да взема .Не иска да седи на гърнето диването му с диване и направо ми разказва играта да я държа на ръце и то по няколко пъти даже на вечер без нищо да свърши ..... Tired
Като говорите за готвене искам да ви споделя че вече никакви идеи нямам .... даже и желание  Embarassed може би са свързани помежду си .
Калинa да не забравя да те похваля че много ми хареса снимката с малкия бебок  Grinning
Хареса ми и предложението на Поли за картинка в нова работеща тема  Simple Smile
Хайде да се хващам на работа , че време не остана !
Хубав ден

# 13
  • Мнения: 1 584
Добро утро и от мен,

гледам Кали ме е изпреварила със снимката Wink на който му се гледат още какви щуротии прави каката - ей тук

Аз ги пуснах вчера да се качват ама не сколасах да пиша, че следобяда беше кошмар - сутринта си направихме една дълга разходка с малката ама след това като се прибрахме от към 11.30 до вечерта я мъчиха ужасни колики - заспиваше само на ръце - в момента, в който я оставя почва да се свива ужасно и да плаче Cry Слава богу нощта поне бече спокойна (направи 6ч сън накуп) та успях и аз да се понаспя малко повече Simple Smile

Вили, вземи от детските седалки - Ясмин много бързо свикна с такава. Обаче пък като сме навън е голям зор, че не иска да прави нищо като я държа Sad

# 14
  • Мнения: 1 336
Майра страхотни сте  Hug
Миньонче, пица Виктория са с денонощна доставка май  Wink аз като примерна домакиня съм поръчвала по нощите редовно Joy
Да ви се оплача, че не спирам да си боледувам, след кихавици и хреми 10 дни ме налегна зверско главоболие 3 дни, сутринта пък се събудих с ужасни болки в гърлото, поне ми мина главата и намаляла хремата, изобщо влязох си в онзи период дето по цял месец нещо ми има  Cry На всичкото отгоре нито един ден не си легнах да си почина, или на работа поемам ангажименти или с майстори и апаратмента се занимавам или с Мишо търча по паркове и градини... Нещо ми писна и смятам покрай бебето да си почина поне 4 - 5 месеца никаква работа, ще предупредя в офиса, че не искам да се ангажирам с никого и нищо, а после да ме уволняват  Joy И с цялата си патешка доброта се съгласих днес да присъствам на още 2 срещи по обяд и да се занимавам отново с неща, които не касаят основната ми работа  #Cussing out пак не мога да се прибера  да полежа Cry
Май съм изнервена от хормоните и от болестите  Cry Съжалявам че ви се наоплаквах ама съм бременна и леко затъпяла та простете ми  Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт