Кърменето от мъже - строго препоръчително!!

  • 1 555
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 280
Вече ще имаме отмяна! Laughing Или конкуренция? Wink
Подробностите тук. Heart Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 794
ха ха ха ха хаааааааа

# 2
  • Мнения: 3 777
Нямам думи просто Shocked

# 3
  • Мнения: 1 547

Мъжът ми каза:

ГАДОООООООООООСТ  Sick Crazy Sick

Тези прекаляват вече  #Crazy

# 4
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Абе като се замисли човек,е логично - нали и ние даваме гърдата само за успокоение.Но някак...не изглежда естествено.

# 5
  • Мнения: 431
Абе както ми се спи зверски в последно време, че ни никнат горни зъбки, и момата цяла нощ ме осмуква и омлясква, с радост бих се сменила с таткото, ноо... и той ще каже ГАДООООООСТ, та няма да ме огрее smile3507

# 6
  • Мнения: 6 315
Тези английски учени ме разбиват!  hahaha

# 7
  • Мнения: 1 629
Дааа, остана само  татковците да се съгласят.... Grinning

# 8
  • София
  • Мнения: 2 958
Вие се смеете, но братовчед ми пробва веднъж да даде на неговото бебе гърдата си и то я прие с охота! Само, че нашия тати по скоро би умрял! Аз бих дала да пробва, дори ми се струва много важен фактор за общуването между баща и дете! Е това е мое мнение и е ми се струва чак толкова страшно или срамно! За да почнат да "кърмят" БГ татковците обаче ще отнеме повече време отколкото на педиатрите да почнат да препоръчват късното захранване (което отнема повече от 20 години вече)! Laughing

# 9
  • Мнения: 819
Е, познайте сега какво ще си кажат хомосексуалистите...... Sad Sad Sad
Ще почнат да осиновяват бебета и да си ги "кърмят" .....на смени......
Жалко.

# 10
  • Мнения: 6 155
 Sick Звучи ми доста....зле Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 3 161
А за лесбийките не е ли жалко? С 2 чифта цици, сигурно не се спират да си прехвърлят бебето по цял ден, перверзници такива. Абе мръсното подсъзнание явно няма почивен ден.  Wink
Аз не знам дали бих отстъпила тази интимна връзка с детенцето си на друг, а и бих пратила таткото на епилация, ако се реша. Ама явно съм се повредила и аз от това кърмене вече и мозъка ми е изтекъл с кърмата - е не ми се вижда нито гадно, нито скандално, само малко странно за начало, ама с всичко се свиква, нали?

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Нета днес ми е скапан и не мога да отворя линка. Но миналата седмица имах среща с бременни в Центъра за бременни жени в Пловдив на тема Кърмене. В началото на разговора им казах, че технически погледнато и мъжете могат да кърмят, което разхили публиката, вкл. и няколкото присъстващи татковци.
Въпреки това - това е самата истина. Гърдата е гърда е гърда. В мъжките гърди също има нефункциониращи млечни жлези - закърнели, но са там. При адекватна стимулация - чудо! - също могат да отделят...кърма. Може би не при всеки и не в достатъчно количество, но могат.
Чела съм материали за т.нар. male lactation - има го и това по света...тук-там... Четох за един разказ за двойка гейове, които осиновили дете. Единия, който явно играел 'майката', предварително се подготвил (помпане и т.н.) и в резултат след раждането на бебето могъл да го кърми 8 месеца, в началото - изключително на кърма.
Чела съм и за друг случай, за мъж във Франция (през кой век беше...17-18 май), който откърмил всичките деца на любовницата си (5-6 броя май бяха).
Такива ми ти работи... Wink Не е обичайно, и по-добре...че след еманципацията само това остана... Joy hahaha

Приемете го откъм веселата страна - все пак абсолютно не вярвам, че освен някои единични случаи ще има мъже, които да са склонни да се заемат с това.


П.с. Предупреждавам, че няма да допусна темата да се обърне в 'за' и 'против' гейове, осиновени от тях деца и подобни неща.

# 13
  • Мнения: 6 243
Бу, не ме трий,не мога да не вметна нещо  Wink
Спомняте ли си един епизод от филма "Клетка за птици" (Тhe Birdcage). Там хомосексуалната двойка обсъждаха някакви въпроси, свързани с отглеждането на сина на единия (който си беше мъжа в двойката и с епизодичен хетеросексуален опит, от който се е родил и въпросния син). Та ставаше дума за грижовността, с която са го отгледали това момче. И бащата каза за партньора си "he is very maternal, he is practically a breast".

Ей това сравнение за майчинското отношение много ме накефи тогава. Сегих се сега, като казахте нещо за гейовете...

# 14
  • out of space
  • Мнения: 8 569
. Ама явно съм се повредила и аз от това кърмене вече и мозъка ми е изтекъл с кърмата -

Колко си права. Wink

Общи условия

Активация на акаунт