от доста време търся това червило

  • 1 982
  • 17
  •   1
Отговори
  • pomorie
  • Мнения: 848
здравейте момичета от доста време търся това червило но без резултат ако някоя от вас го е виждала някъде или има идея от къде мога да го купя ще съм много благодарна.червилото е страхотно аз много трудо си нацелвам подходящ цвят(да не казвам че това е единственото с което се одобрявам като изключим глосовете)купих го преди няколко години от Испания....Chanel Victory Iridescent 45 infrarouge http://www.fragrancex.com/products/image.html?sid=03174480202

# 1
  • Мнения: 51
ами те периодично си сменят колекциите (като при дрехите е)
аз така търсих едно червило на Диор, което за голямо мое съжаление вече не се предлага

# 2
# 3
  • pomorie
  • Мнения: 848
 да в Ягодка съм го търсила но го няма.дали наистина не го произвеждат вече.....все си мисля че тук из някой магазин в бг ще го има останало

# 4
  • Мнения: 35 891
здравейте момичета от доста време търся това червило но без резултат ако някоя от вас го е виждала някъде или има идея от къде мога да го купя ще съм много благодарна.червилото е страхотно аз много трудо си нацелвам подходящ цвят(да не казвам че това е единственото с което се одобрявам като изключим глосовете)купих го преди няколко години от Испания....Chanel Victory Iridescent 45 infrarouge http://www.fragrancex.com/products/image.html?sid=03174480202

а защо не го поръчваш директно от този сайт?

пп аз също се мъчих така с едно червило на клиник, но уви - никъде го няма Sad

# 5
  • pomorie
  • Мнения: 848
ами защото не е налично.намерих го в доста сайтове но никъде не е налично #2gunfire

# 6
  • Мнения: 2 229
ами защото не е налично.намерих го в доста сайтове но никъде не е налично #2gunfire

Сигурно не го произвеждат вече. Rolling Eyes

Все пак няма ли някакъв мейл в сайта, да ги питаш, дали са го спрели от производство?

# 7
  • Мнения: 456
Какъв номер е червилото да проверя? newsm78

# 8
  • Мнения: 764
Възможно е да не се произвежда вече този същия цвят.Аз така търсих едно червило на Шисейдо,ама....уви....сменят колекциите....

# 9
  • pomorie
  • Мнения: 848
номера е 45

# 10
  • Мнения: 456



ок като проверя ще пиша Peace

# 11
  • Мнения: 3 830
И аз търсих едно червило на Ив Сен Лоран от 2004, ама нейсе... Много се ядосах! #Cussing out

# 12
# 13
  • Мнения: 294
Прилича си като цвят.

# 14
  • Мнения: 456
Каи само от коя линия на шанел било това червило.И аз не знаех но имало 3 или 4 линии. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт