От къде слънчеви очила на нормална цена

  • 11 997
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 428
Търся си очила за мен и за подарък. Но не мога да дам по 100лв и нагоре за това.
Вчера видях в един магазин очила на фирма ОТО. Продавачката каза, че са гръцки. Каза, че стъклата са от някакъв нов материал, някакво фибростъкло или нещо подобно. Вече всички се правели от такова. И си имат защита. Струваха 40лв. Но имаше малко модели.
Та въпросът ми е, къде да намеря други такива очила. Направени както трябва, но с ненадути цени заради марката  Rolling Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 3 830
Веси, на "Polaroid"  има модели за по 50-60-70 лв. Лично аз съм с едни, по-скъпи от серията "Furore",но защитата е една и съща и честно казано имам ги от миналото лято и не искам да си купувам други, защото за първи път не ме болят очите от слънчеви очила!Купила съм ги от магазинчето им на ул.Сан Стефано.

# 2
  • Мнения: 2 197
Polaroid имат и outlet на Патриарха, точно до другия им магазин. Но според мен купуването на очила за подарък не е много удачно - има различни ширини на рамката и не е ясно ще паснат ли точно на лицето на човека.

# 3
  • Мнения: 57
Тъкмо щях да пускам тема за очила и прочетох,че вече има подобна.Та въпросът ми е следния:
бил ли е някои в новият outlet за очила на Дондуков 50?Някъде четох,че отскоро има такъв и сега събирам инфо,ако някои е бил,моля да сподели,за да знам дали си заслужава ходенето до там

# 4
  • Мнения: 3 674
JOY оптики - имат очила в доста голям ценови диапазон и голям избор.

# 5
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 562
Аз пък си купих очилата Полароид за 16,98 лв. заедно с карта на Глобул. Картата може и да не я използвам, но очилата си заслужават. Истински са. Жалко само, че само един модел очила е в промоцията, иначе можеше да взема още 2-3 промо пакета...  Laughing

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 22
Пък аз да ви кажа малката ми счупи моите и се наложи да ги нося на ремонт. Съвсем случайно попаднах на една опитка до офиса и останах много доволна. Момичето е много любезно има богато разнообразие на очила и по скъпи и по евтини и за малки и за големи. Оптиката се казва ОПТИМАКС и се намира на ул. Ами буе 10.

# 7
  • Мнения: 743
Почти във всяка оптика има очила, които са стари колекции и са с доста поносими цени, намалени.

# 8
Здравейте,

Очилата на Глобул са БОКЛУК !!! 

Не изкараха лятната отпуска.. тъкмо ги свалям на третия ден от главата си и се отчупи дясната рамка. Очилата са ми като по мярка, съвсем внимателно ги ползвах, но уви - за кратко  Sick Като ги погледнах отблизо се оказа, че и другата рамка е на път да се отчупи: видима пукнатина на границата между болтчето и пластмасата. Явно са хибрид - бг сглобка м/у стъкла Полароид и пластмаса от Китай   Shocked

И не на последно място - току що се върнах от магазина на Глобул... Забравете за рекламация (вътрешни правила не знам какво си)  #Cussing out

Taka, че имайте едно наум   Sunglasses

# 9
  • Мнения: 10 982
Ми то на самите очила е написано Polaroid - made for b-connect. Mr. Green Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1
Тъкмо щях да пускам тема за очила и прочетох,че вече има подобна.Та въпросът ми е следния:
бил ли е някои в новият outlet за очила на Дондуков 50?Някъде четох,че отскоро има такъв и сега събирам инфо,ако някои е бил,моля да сподели,за да знам дали си заслужава ходенето до там


Outlet на Дондуков 50 е на оптики LUXSIT. Там винаги има само оригинални марки от минали колекции на много ниски цени.
Те имат и на Съборна 7 магазин, където всички нови колекции са на 50%.

# 11
  • Мнения: 342
В темата за намалинията една мама беше писала за този аутлет на Дондуков че има хубави модели и на нормални цени но аз така и не стигнах да отида до там.Взех си от JOY  .Малко са по-скъпи от това което ти искаш но примерих и няколко моделчета на SOLANO които бяха около 80 лева.Обаче не бих си и помислила да си купя очила заедно със ваучер,то по-добре от сергия да си ги вземеш- поне имаш избор на модели.

# 12
  • Мнения: 1
Останах с впечатление, че се търсят качествени европейски марки за около 50 лв.  и затова препоръчах оптики LUXSIT. В крайна сметка е въпрос на лично предпочитание - това е мода за очи.

# 13
  • Мнения: 10 514
А някой да е ходил скоро до Polaroid?

# 14
  • На ръба..
  • Мнения: 2 106
Днес видях, че тук има 50% намаление на polaroid, би трябвало и в другите им магазини да има. Бихте ли споделили какъв е ценовия диапазон на тези очила.

Общи условия

Активация на акаунт