Откъде да ги купя?

  • 1 915
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 161
Питам за възглавничките,които се слагат на градинските мебели.Разбрахте ли за какво става въпрос,че ми е трудно да обясня.Тези,които се вързват на столовете,на шезлонгите...

# 1
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Практикер, Кауфланд, Бриколаж, Метро...
Ако искаш по-специални- можеш и към шивач/ка да се обърнеш

# 2
  • Мнения: 5 255
Питам за възглавничките,които се слагат на градинските мебели.Разбрахте ли за какво става въпрос,че ми е трудно да обясня.Тези,които се вързват на столовете,на шезлонгите...
Купували сме от Бриколаж  Wink

# 3
  • Мнения: 2 161
Сериозно ли ги има в тези магазини?Благодаря,ще потърся,обаче не съм виждала досега.

# 4
  • Мнения: 1 731
В МЕТРО съм ги виждала близо до телефоните,камери дето продават .За новогодишните празници там имаше изложени играчки за елха,сега е градинска мебел .Поне в бургаското МЕТРО е така . Heart Eyes Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 2 161
В МЕТРО съм ги виждала близо до телефоните,камери дето продават .За новогодишните празници там имаше изложени играчки за елха,сега е градинска мебел .Поне в бургаското МЕТРО е така . Heart Eyes Heart Eyes
По няколко пъти в месеца ходя до Метро.Къде гледам,незнам.

# 6
  • Мнения: 1 731
Питай някой от сътрудниците да те упъти.Може при вас да е друга подредбата на магазина. Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 2 161
Благодаря за информацията.

# 8
  • Мнения: 5 255
При градинските мебели  Wink

# 9
  • Мнения: 1 120
В Практикер има по-голям избор , отколкото в Метро.

# 10
  • Мнения: 3 376
В Практикер има по-голям избор , отколкото в Метро.

Да,по-добре провери в Практикер,избора е много по-голям Peace

# 11
  • Мнения: 5 255
В Бриколаж ми харесват дамаските /турска фирма, ако не се лъжа/ - различни от масовите .

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
Днес ходих до Практикер и Бриколаж, точно в градинската секция, ние пък си търсехме маркучи и разни адптери:lol: Имаха страшно много такива неща, най-различни десени и големини.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 230
Да, точно в Практикер и Бриколаж. В Метро е беден асортимента.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Да, точно в Практикер и Бриколаж. В Метро е беден асортимента.
Peace Вчера бях в Практикер има по голям избор наистина. 

Общи условия

Активация на акаунт