Лично съобщение до д-р Мазнейкова

  • 2 472
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 988
Потребителят 'Д-р Мазнейкова' е забранил получаването на лични съобщения.
Д-р Мазнейкова, извинявам се, че се налага да публикувам лично съобщение, но не виждам друг изход от ситуацията.


Д-р Мазнейкова,

разочароващо е отношението ви към въпросите, които ви зададох. Не можахте да отговорите на нито един от тях задоволително. И още по лошо -  консекветно пренебрегвате моята тема.

За ваше улеснение, ето линк към нея:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=310404.msg7983913#msg7983913

Надявам се да отговорите поне частично на някои въпроси - в темата или чрез лично съобщение.
Не е срамно да не знаеш отговорите, срамно е да не си признаваш. А още по-срамно е да избягваш неудобни въпроси.
Постепенно губите един съмишленик в мое лице.

Д-р Мазнейкова, отново искам да ви уверя, че съм наясно с колко трудна задача сте се нагърбили.
За ваша информация, предложих помощта си по тази тема на Mamma още вечерта когато стартира форума (заради часовата разлика имах възможността да го видя веднага).

Бих се радвала безкрайно на няколко отговора. Или на достатъчно разумно и достоверно обяснение за мълчанието ви.

Поздрави,
Simple Smile


П.П. Аз не съм забранила получаването на лични съобщения.

# 1
  • Мнения: 3 988
Мистерията продължава да обвива д-р Мазнейкова още по плътно!

Отговор на горното съобщение не получих. Нито на някой от многобройните въпроси, които зададох.
Последните могат да бъдат прочетени тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=315053.0

Забелязвам, че напоследък не се отговаря дори на потребители, които имат нормални питания за често срещани проблеми.

Д-р Мазнейкова, ако ви е необходима помощ за справянето с отговорите тук, ви предлагам моята безвъзмездно. Отказвам се от възнаграждение от MSD (компанията производител на ВАКСИНАТА) чрез HPVGARD (българско сдружение, учредено с ПАРИ и по желание на MSD) в полза на няколко безплатни цитонамазки на финансово затруднени жени.
Уверявам Ви, че на повечето форумски въпроси съм в състояние да отговоря по-коректно и точно и по-изчерпателно от Вас.

В темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=317961.0 marystl пита:
Цитат
В амбулаторния лист е записано:
влагалище - с необилен фл, ПВКУ /Това разбрах, че е частта от маточната шийка, която се вижда във влагалището/- кон гл, матка - АВФ, чувствителна, адн. - бо. Липсват убедителни данни за ТВБ/Тазово - възпалителна болест/.
Имам контактно кървене, което според мен получих вседствие на аборт, но все още никой не ми е казал със сигурност. Лекарката при която ходих каза, че причините може да са много, затова трябва да чакам резултатите от цитонамазката.
Бихте ли ми казали какво означават всички тези съкращения?!...
Предварително благодаря за отделеното време!
Поздрави!

Д-р Мазнейкова отговаря:
Цитат
Здравейте!Това е вашият гинекологичен статус.

Д-р Мазнейкова, смятате ли, че сте отговорили точно и компетентно на marystl??? ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт