жулиеа-единствения феномен прзнат от баба ванга

  • 1 484
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
жулета е феномен призната от баба ванга  педи много години.аз самавидях с очите си много стари
весници които жулиета ми показа в които е описано статии за жулиета как баба ванга е признала за феномен.тя живее в гр.пазарджик.пиша тази статиа за тези които се нуждят от помощ.номерат и е 0895901915.мисля че за такъв талант като нея е редно хората да знаят.и все пак ако някой не ми вярва неа й позвани и отиде при нея и да и поиска весниците да прочете за да се обеди сам.

# 1
  • Мнения: 3 376
Я стига Close

Ванга никога никой не е обявявала за свой наследник!!!!

И като си решила да си правиш реклама поне се научи да пишеш грамотно.

# 2
  • Мнения: 959
Я стига Close

Ванга никога никой не е обявявала за свой наследник!!!!

И като си решила да си правиш реклама поне се научи да пишеш грамотно.
да и аз така знам, Ванга никой не е посочвал за свой наследник. Жената може да има талант или дарба или там както го наричат, но не е наследниг на Ванга със сигурност  Naughty

# 3
  • Мнения: 804
жулета е феномен призната от баба ванга  педи много години.аз самавидях с очите си много стари
весници които жулиета ми показа в които е описано статии за жулиета как баба ванга е признала за феномен.тя живее в гр.пазарджик.пиша тази статиа за тези които се нуждят от помощ.номерат и е 0895901915.мисля че за такъв талант като нея е редно хората да знаят.и все пак ако някой не ми вярва неа й позвани и отиде при нея и да и поиска весниците да прочете за да се обеди сам.

Не те познавам, а и не ми е необходимо.
Към врачки и баячки се обръщат обикновено хора имащи някакъв проблем, хора останали почти без надежда. Отвратително е да се спекулира с това и на всичкото отгоре да се намесва името на баба Ванга.
Има всякакви вестници за феномени, феноменчета и други недоразумения - плащайте си и се рекламирайте там.

# 4
  • Мнения: 480
жулета е феномен призната от баба ванга  педи много години.аз самавидях с очите си много стари
весници които жулиета ми показа в които е описано статии за жулиета как баба ванга е признала за феномен.тя живее в гр.пазарджик.пиша тази статиа за тези които се нуждят от помощ.номерат и е 0895901915.мисля че за такъв талант като нея е редно хората да знаят.и все пак ако някой не ми вярва неа й позвани и отиде при нея и да и поиска весниците да прочете за да се обеди сам.



оффффффффффффффффф

Общи условия

Активация на акаунт