Кока кола през бременноста ?

  • 4 545
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Пия поне по 2 литра кола на ден. Вредно ли е за плода ?  newsm78

# 1
  • Мнения: 1 512
Кока-колата си е вредна по принцип, както и всички останали газирани напитки.Пии минерална вода.

# 2
  • Мнения: 3 621
Пия поне по 2 литра кола на ден. Вредно ли е за плода ?  newsm78

 Това според мене е страшно много, ако толкова неможеш без кока-кола, опитай се поне да намалиш количеството до минимум.
Късмет и лека бременност ти пожелавам

# 3
  • Мнения: 2 746
Пия поне по 2 литра кола на ден.

 И без да си бременна е много! Спирай кока-колата, не е полезна.

# 4
  • Мнения: 2 197
Вредно е поради високото съдържание на кофеин. Огромното количество захари също не са особено полезни , защото те товарят с излишни калории без абсолютно нищо ценно за бебето. Пий минерална вода, сокове, фрешове и др. под. Газираните и сладките напитки - само в краен случай.

# 5
  • Мнения: 5 183
И без да си бременна е много! Спирай кока-колата, не е полезна.

Абсолютно!  Naughty

# 6
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
И аз съм маниак на тема Кока - кола, докато бях бременна си пиех, но значително я намалих, до 1-2 чаши дневно. И минах на безкофеиново кафе.
2 литра дневно е много, не е добре нито за теб, нито за бебето.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 889
    Трябва да покажа темата на половинката.  Grinning Той ми се цупи заради 1-2 кафета на ден.  Twisted Evil

# 8
  • Мнения: 9 973
малко е множко

# 9
  • Мнения: 18
Мерси! Спирам, че не искам да вредя на бебо! Grinning

# 10
# 11
  • София
  • Мнения: 5 079
Не ми се е пиела кола по време на бременността... Виж бира... Embarassed Whistling Embarassed

# 12
  • Мнения: 1 440
Сменявай я с бира! Wink

# 13
  • Мнения: 2 111
Аз също бях пристрастена към кока-колата-пиех като теб по 2 литра на ден.Като забременях я отказах,но поне веднъж в седмицата пиех по една в кутийка,защото иначе няма спиране.Постепенно се научих  да пия фанта портокал,когато ми се пие газирано и се пристрастих към нея.Забравих за колата.И досега не пия кола и не искам и да почвам,че няма спиране. Grinning

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Пий по-малко Peace

Общи условия

Активация на акаунт