Колко време след раждането се чистите от лохиите?

  • 35 596
  • 136
  •   1
Отговори
  • Мнения: 382
Мамчета, моля ви, споделете- колко време след раждане /при мен със секцио/ се чистихте от лохиите?  Минаха вече 20 дни и още ми цапа. Гинеколожката ми казва, че не е нормално и ме вика на преглед.
Благодаря предварително.

Последна редакция: ср, 16 юли 2008, 15:32 от мариса

# 1
  • Мнения: 2 477
Чак пък да не е нормално.Не помня точно колко дни ми бяха лохиите,но някъде между 30-40 дни.
И си е съвсем в рамките на домустимото врем за изтичане.

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


            Shocked Rolling EyesКое да ни върви newsm78Де да бях врачка и да ти разбера въпроса.Няма ли да сложат тук някоя на щат, все има нужда.

# 3
  • София
  • Мнения: 388
Трудно разбрах за какво става въпрос по заглавието, но след като прочетох второто изречение, си мисля, че имаш предвид лохиите. Ами нормално е да си ги имаш и месец и дори 40 дни след раждането. При мен също още не са се изчистили съвсем (и аз съм със секцио, ако това има значение), но това не ме притеснява.

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Чак пък да не е нормално.Не помня точно колко дни ми бяха лохиите,но някъде между 30-40 дни.
И си е съвсем в рамките на домустимото врем за изтичане.

 Ааааа, от теб се досещам, че върви е тайна монахинска дума на кърви bowuuАз родих преди 42 дни и още вървя Partyпреди това летях.

# 5
  • Мнения: 382
Благодаря на всички. Извинявам се за неточността, просто не уточних, че става дума за лохиите.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
На мен ми свършиха лохиите на 40-я ден

# 7
  • BG
  • Мнения: 1 900
При мен първич път  40 дена  а сега втория около 25.При всеки е различно.

# 8
  • Мнения: 2 111
И аз родих секцио,за около 40 дни ми изтекоха лохиите.

# 9
  • Мнения: 4 965
Нормално е около 40 дни.
След секцио, ако са те изчистили добре, може да спре след 20-тина дни.

# 10
  • София
  • Мнения: 5 079
Към 2 седмици "ми вървеше"  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 780
При всеки е различно.Позната спря да кърви на втората седмица, при мен продължи 42 дни.

# 12
  • Мнения: 4 753
Чак пък да не е нормално.Не помня точно колко дни ми бяха лохиите,но някъде между 30-40 дни.
И си е съвсем в рамките на домустимото врем за изтичане.

 Peace И при мен така... Докторката ти се е объркала...  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 43 904
около 2месеца ...нормално раждах....

# 14
  • Мнения: 1 477
Секцио раждах.Около 35 дни  Peace

Общи условия

Активация на акаунт