Питат ли мъжете ви какво е да раждаш?

  • 2 428
  • 45
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 816
Ядем диня с сестра ми/и двете временни Laughing,аз с по голям стаж/,зет ми ни гледа и ме слуша как се хваля след консултацията ,че това бебче ще е с нормален размер и че ще се раждаме нормално/че първото ми беше 4кг.56см./и ме пита замечтано-Какво изпитах когато раждах?Аз гледах лакомо динята тогава и му казах,че като изака 4кг.продълговата диня ще разбере.Той беше така #Crazyгледа в коремите ни и в динята и казва:-А пък аз един ден къв запек имах Thinking,какво ли ще е  Shockedостаналото. Joy Joy Joy

# 1
  • Мнения: 1 671
Охо, и още как! Не присъства на раждането защото аз съм категорично против. Ама при първа възможност и двата пъти започва: "Много ли боля? А какво изпита? Как почувства, че бебето излиза и т.н. " Crazy След като родих баткото имах епизиотомия, бяха ни предупредили да не правим 1 месец секс. Прибираме се у дома и като си легнахме вечерта мъжът ми веднага се завря под нощницата. Като подскочих и го попитах какво аджеба си мисли отговорът беше: "Не съм виждал никога епизиотомия и искам да видя как изглежда"  Crazy Joy.

# 2
  • Мнения: 1 085
 Joy Joy Joy Joy
Те да не мислят 4е раждането е като запека?

# 3
  • Мнения: 750
Цялата "процедура" го ужасява и не задава никакви въпроси, само гледа състрадателно и когато дойде момента се паникьоса  Laughing.

# 4
  • Мнения: 2 131
Аааааа, не ме е питал. И съм сигурна, че не желае да знае в подробности.  Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 10 233
Цялата "процедура" го ужасява и не задава никакви въпроси, само гледа състрадателно и когато дойде момента се паникьоса  Laughing.
Що ли ми се струва, че това си е типично мъжко поведение  Whistling Моят се шашна, защото имах дата за секцио, пък тръгнах да раждам вагинално два дена по-рано... ooooh! В девети месец, колко необичайно... Twisted Evil

Последна редакция: ср, 16 юли 2008, 17:55 от бъръльо-бъръльо

# 6
  • Мнения: 227
Боже,... а аз за първи път видях и чух(бяхме се събрали няколко приятелски семейства с бебета удома), как тук, в Турция, докато майките говорят и споделят опит за децата, мъжете в същото време не обсъждаха поредния футболен мач, а това, как е протекло раждането на децата им със всякакви детайли...и толкова въодушевено, направо се изумих ..  bouquet Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 138
 Laughing
и моя не ме питал, както каза една мама по-надолу, и аз съм сигурна че не иска да знае какво е.

# 8
  • Мнения: 1 367
Не ме е питал,аз му поразказах това-онова,без да влизам в подробности,разбира се.И аз не съм сигурна,че иска да знае всичко.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 693
Аз си му разказах всичко! Mr. Green

# 10
  • Канада
  • Мнения: 494
Беше с мен от първата до последната секунда от целия ми престой в болницата.Така че всичко му е напълно ясно.Даже мисля,че беше по стреснат от мен Mr. Green

# 11
  • Мнения: 4 784
Не ме пита, защото знае - видя всичко от първата до последната минута.

# 12
  • Мнения: 6 711
Моят присъства на раждането и нищо не ме е питал Mr. Green Много добре ми подейства присъствието му, както и той беше супер доволен, че присъства Peace

# 13
  • Мнения: 336
Не ме е питал, но аз при първа възможност му обяснявам с подробности Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 307
Не е питал,но при всеки удобен случай аз разказвам с подробности и той ще не ще слуша Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт