Втвърдяване след ваксина

  • 8 336
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 94
Здравейте мами, искам да питам дали вашите деца са получили втвърдяване на мястото на обождането след ваксинация и за колко време е отшумяло. На моето бебче я сложиха на 8 юли, но още има втвърдяване newsm78

# 1
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 595
Да, и при нас се получи, но с времено си отмина (не много бързо). Не се притеснявай ще мине.

# 2
  • Мнения: 27 524
Нормално е, ще мине  Peace Не е разтъркано хубаво след ваксинирането.

# 3
  • Мнения: 2 111
Около месец стоя топчето от ваксината.Не го пипай и натискай.Ще   мине . Peace

# 4
  • Мнения: 8 929
Да на дясната ръчичка има още от ваксината преди два месеца, а на лявата и сложиха преди една седмица и е доста голямо и синьо. Това от ДТК ваксината, а от полиомиелитната в крачето има само точка от обождането и на двете крачета се вижда още.    Доктора ми обясни че тази в крачето е мускулно, а другата подкожно, за това с е получава така....  Ще мине, не се тревожи, дори и ако е по топло мястото също не е тревожно.

Успех!

Hug

# 5
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
не сме получавали , но наши познати са
прави компрес с реванол

# 6
  • Мнения: 1 006
На моето детенце му се беше получило твърдо топче на мястото на ваксинация.Мажех го с риванол и мина след около две седмици.

# 7
  • Мнения: 187
Направи компрес4е с риванол, така по-бързо отминава.

# 8
  • София
  • Мнения: 418
сложи компрес от равни части спирт и риванол. не се тревожи ще мине.

# 9
  • София
  • Мнения: 790
При Рали се получаваше след ДТК. Правех компрес с реванол само в началото. Имаше топче близо 3 седмици, но се разнесе без проблеми. Просто не го пипах.

# 10
  • Мнения: 9 973
и при нас се появи,ще изчезне

# 11
  • Мнения: 4 017
След третия Пентаксим и бебка имаше - отшумя за около три седмици, което на мен ми се стори дълъг период, но казаха, че не е повод за притеснение.

# 12
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
И ние имахме втвърдяване,което стоя доста дълго на ръчичката
на Меги,но вече го няма,така че споко ,ще мине. Peace

# 13
  • Мнения: 2 700
Ваксинирам дъщеря си всяка година срещу грип и всяка година й се образува топче. При нея минава в рамките на месец. Никога нищо не съм правила, за да ускоря процеса. Сигурно е индивидуално, защото при същите ваксини на нас с мъжа ми ни минава за броени дни.

Общи условия

Активация на акаунт